Marketingo vadybininkas (-ė)

1300-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - V. Stropaus firma „Lauresta“

Darbo pobūdis

  • Socialinių tinklų administravimas, turinio kūrimas ir derinimas.
  • Reklamos pirkimo platformų valdymas (Google Ads, Meta ir kt.).
  • Įmonės internetinės svetainės administravimas, informacijos kėlimas.
  • Produktų katalogų, produktų pavyzdžių sudarymas ir administravimas. Techninės informacijos apie produktus surinkimas ir paruošimas.
  • Reklamos priemonių pardavėjams ir parduotuvėms užsakymas, ruošimas, koordinavimas.

Reikalavimai kandidatui

  • Patirtis marketingo, reklamos ar skaitmeninės rinkodaros srityse.
  • Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu.
  • Gebėjimas dirbti su skaitmeninio marketingo įrankiais (Google Analytics, SEO, socialiniai tinklai ir kt.).
  • Mokėjimas naudotis dizaino programomis – privalumas.
  • Iniciatyvumas, atsakingumas ir gebėjimas efektyviai spręsti problemas.

Mes siūlome

  • Draugišką ir visuomet pasiruošusią padėti komandą.
  • Laisvę kūrybai ir puikią galimybę įgyvendinti įvairias rinkodarines idėjas.
  • Marketingo vadovo mentorystę, kuri prisidės prie tavo asmeninio ir profesinio augimo.
  • Naują ir modernų ofisą nuo rudens.

Atlyginimas

1300-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

V. Stropaus firma „Lauresta“

LAURESTA - roletų ir žaliuzių centras. Patikimi langų dekoravimo, vartų bei terasų sprendimų gamintojai nuo 1993 m. Daugiau nei 30 metų rūpinamės namų jaukumu, saugumu bei patogumu Lietuvoje ir Latvijoje. Užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba. Turime 9 fizines parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Rygoje.
informacija apie V. Stropaus firma „Lauresta“
1520 €
Vid. atlyginimas bruto
68
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1224 €
25% uždirba 1224-1505 €
25% uždirba 1505-1735 €
25% uždirba nuo 1735 €