Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Roslitauto“

Mechanikas

Nuo 1800 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Roslitauto“

Darbo pobūdis

Transporto priemonių (vilkikų, puspriekabių, lengvųjų) remonto ir priežiūros darbų organizavimas bei kontrolė užsienyje bei Lietuvoje;
Dokumentacijos, susijusios su transporto remonto darbais, administravimas;
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas bei kontrolė;
Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis panašioje pozicijoje;
Geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas;
Organizuotumas ir geri planavimo įgūdžiai.

Konkurencingą atlyginimą, kuris priklauso nuo kompetencijos;
Galimybę tobulinti savo žinias ir kompetencijas;
Skatinimą už gerus darbo rezultatus, idėjas ir jų įgyvedinimą optimizuojant transporto parko išlaikymo kaštus;
Atlyginimas aptariamas individualiai ir priklauso nuo kandidato turimos patirties ir kompetencijos.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. į rankas

Auganti UAB "Roslitauto" užsiimanti tarptautiniais pervežimais plečia savo veiklą ir nuolatos ieško ambicingų bei iniciatyvių darbuotojų
informacija apie UAB „Roslitauto“
2487 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
292
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1958 €
25% uždirba 1958-2100 €
25% uždirba 2100-2314 €
25% uždirba nuo 2314 €