Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Elinta“

Mechanikos inžinierius (konstruktorius)

2000-4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Elinta“

Darbo pobūdis

  • Aliuminio liejinių, metalo lankstinių, automobilinės pramonės komponentų projektavimas;
  • Naujo produkto kūrimas su SolidWorks programine įranga;
  • Brėžinių paruošimas;
  • Įdomus, daug iššūkių keliantis kūrybinis darbas;
  • Aktyvus dalyvavimas priimant įmonės veiklai svarbius sprendimus.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas inžinerinėje srityje;
  • Konstruktoriaus patirtis ne mažiau 4 metai;
  • Patirtis projektuojant ir gaminant technologinę įrangą ir įrenginius;
  • Darbo patirtis su SolidWorks programine įranga, bazinės PDM bazinės žinios;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Geri organizaciniai, laiko planavimo, darbo komandoje įgūdžiai, stiprus atsakomybės jausmas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildoma atostogų diena nerūkantiems Papildoma atostogų diena gimtadienio mėnesį.

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Kraujo tyrimai, skiepai.

Biuras

Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai Biblioteka

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Nemokamos elektromobilių pasikrovimo vietos
  • Metinę premiją, priklausančią nuo įmonės rezultatų;
  • Papildomų naudų paketą: mėnesinis viešojo transporto bilietas, skiepai nuo gripo, kraujo tyrimai, įmonės biblioteka, vienkartinės išmokos – jubiliejaus proga, gimus vaikui, vestuvių proga, mokyklinuko krepšelis ir kitos;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (visą parą, visame pasaulyje);
  • Galimybę kelti kvalifikaciją įvairiuose mokymuose;
  • Puikias darbo sąlygas ir socialines garantijas;
  • Poilsio zoną.

Atlyginimas

2000-4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tikslus atlygio dydis priklausys nuo turimos patirties ir kompetencijos.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Šiuo metu viena iš įmonių grupės įmonių, ELINTA MOTORS, UAB intensyviai auga ir į komandą kviečia prisijungti Mechanikos inžinierių, konstruktorių (-ę).

Elinta, UAB - 7 įmonių grupė, kurioje susijungia Elektronika ir Intelektas. Dirbame pramoninės elektronikos ir automatikos, elektromobilių galios valdymo sistemų ir įkrovimo stotelių, dviračių elektrinių pavarų gamybos srityse. Esame sukaupę 30 metų patirtį, kurios dėka galime pasiūlyti naujausias technologijas ir naujausius technologinius sprendimus savo klientams. Galime pasidžiaugti, kad mūsų partneriai yra visame pasaulyje žinomi vardai, tokie kaip „FANUC“, Yokogawa, Vega , Siemens bei daugeliu kitų.
informacija apie UAB „Elinta“
2430 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1800 €
25% uždirba 1800-2400 €
25% uždirba 2400-2856 €
25% uždirba nuo 2856 €