Mechanizatorius

Приймаємо українців
Rokiškis - Ūkininkas Justinas Markevičius

Darbo pobūdis

MES SIŪLOME:
  • Atlyginimas nuo 1500 €/mėn. į rankas + priedai, priklausomai nuo turimos darbo patirties ir pasiektų rezultatų.
  • Socialines garantijas.
  • Lankstų darbo grafiką ne sezono metu.
  • Neterminuotą darbo sutartį.
  • Geras darbo sąlygas.
  • Mokymus technikos priežiūros klausimais.
  • Profesinį ir asmeninį tobulėjimą. Suteikiame galimybę mokytis žemės ūkio, žemės ūkio technikos priežiūros klausimais. Taip pat galimybė dirbti su naujos kartos žemės ūkio technika.

Reikalavimai darbuotojui

MES TIKIMĖS, KAD JŪS:
  • Gebėjimas dirbti su naujos kartos traktoriais ir kita žemės ūkio technika.
  • Patirtis ir išmanymas žemės ūkio technikoje.
  • Savarankiškumas, atsakingumas, pareigingumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas