MB „Virblės medelynas“

Medelyno darbuotoja(-as) Klaipėdos rajone

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - MB „Virblės medelynas“

Darbo skelbimas

Medelynas - augalų ūkis, įsikūręs Klaipėdos rajone (netoli Dituvos) ieško darbuotojų!

Darbo pobūdis

Darbas medelyno lauko aikštelėse su dekoratyvių augalų (gėlių) sodinukais vazonuose:

  • atvykstančių klientų konsultavimas;
  • bendros tvarkos priežiūra augalų aikštelėse;
  • augalų laistymas ir ravėjimas;
  • užsakymų atrinkimas ir rūšiavimas.

Reikalavimai darbuotojui

∙ Bent minimalios žinios apie augalininkystę/sodininkystę ir noras toliau domėtis šia sritimi yra privalomas!

∙ Kruopštumas, mandagumas, atidumas, greitas teksto ir komandinių užduočių suvokimas.

Privalumai

∙ Patirtis panašiame darbe augalų/gėlių ūkiuose.
∙ Nuosavas automobilis atvykimui į darbą 17km nuo Klaipėdos.
∙ Galėjimas dirbti savaitgaliais slenkančiu grafiku.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
∙ Atlyginimas kylantis priklausomai nuo darbo rezultatų.
∙ Išmokus pažinti augalus yra galimybė užimti aukštesnę pareigybę.

Kontaktai platesnei informacijai:
Tel.:

Dekoratyvinių augalų sodinukų didmeninė ir mažmeninė prekyba.
informacija apie MB „Virblės medelynas“
870 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Revenue 2023 y.