No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Medicinos centro administratorius (-ė)

1400-1650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Eglės sanatorija

Atsakomybės ir darbo pobūdis:

Pagrindinė Medicinos centro administratoriaus atsakomybė užtikrinti dienos centro kokybišką ir efektyvią veiklą:
  • Organizuoti ir koordinuoti Centro veiklą: registruoti bei priimti klientus, paskirti laikus procedūroms ir gydytojų konsultacijoms, valdyti procedūrų grafikus, pagalba vyr. administratorei;
  • Dirbti remiantis bendrais Eglės sanatorijos paslaugų standartais bei metodikomis ir klientų aptarnavimo standartu, aktyviai bendradarbiauti su kolegomis;
  • Aktyviai analizuoti klientų atsiliepimus apie Centro veiklą ir inicijuoti pokyčius paslaugų kokybei gerinti, užtikrinti sklandų klientų skundų ir situacijų sprendimą;
  • Užtikrinti, kad Centre gydomi pacientai būtų supažindinti su privalomais dokumentais, kontroliuoti, kad tinkamai, išsamiai ir laiku būtų pildoma ir atitinkamai saugoma Centre naudojama dokumentacija;
  • Analizuoti Centro darbo rezultatus, nustatytais terminais teikti reikalingas ataskaitas, statistinius duomenis, veiklos rodiklius ir pan. tiesioginiam vadovui ar kitam atsakingam asmeniui;
  • Auginti ir puoselėti teigiamą ir produktyvią kultūrą Centre, remiantis pagarbos žmogui principu.

Reikalavimai:

  • Ne trumpesnė kaip 1 - 2 metų analogiško darbo patirtis būtų privalumas;
  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
  • Geri darbo MS Office įgūdžiai;
  • Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas būtų privalumas;
  • Orientacija į klientą;
  • Puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • Geri planavimo, organizavimo įgūdžiai, atidumas detalėms bei reiklumas sau ir kitiems;
  • Puikūs klientų aptarnavimo, bendravimo, probleminių situacijų sprendimo įgūdžiai, emocijų kontrolė.

Mes Jums siūlome:

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai Naujoko apmokymai

Atlyginimas

1400-1650 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomų naudų paketas darbuotojų ir šeimos nariams.

Eglės sanatorija

Daugiau nei 50 metų sveikatinimo patirtį sukaupusi organizacija, apsigaubusi modernia ir šiuolaikiška skraiste, nuolat tobulėjanti ir siekianti aukštumų. Tai „Eglės sanatorija“ – didžiausia sanatorija Lietuvoje, įsikūrusi Druskininkuose ir Birštone. Sanatorija garsėja giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis ir natūraliais gydomaisiais veiksniais: mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu ir klimatu. Šie jau šimtmečius Lietuvos kurortus garsinantys natūralūs veiksniai sanatorijoje yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia sanatorijai vykdyti savo pagrindinę misiją – padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą. „Eglės sanatorijoje“ šio tikslo siekia apie 700 įvairiose pozicijose dirbančių darbuotojų.
See all ads of this company (13)
informacija apie Eglės sanatorija
1246 €
Vid. atlyginimas bruto
149
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 934 €
25% uždirba 934-1168 €
25% uždirba 1168-1421 €
25% uždirba nuo 1421 €