Medicinos fakulteto Prodekanas (-ė) mokslui

2731-3035 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Viešoji įstaiga Kauno kolegija

Darbo pobūdis

  • formuoti fakulteto taikomųjų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros kryptis, koordinuoti mokslo programos įgyvendinimą – tyrimų atlikimą, mokslinių ir mokslo populiarinimo straipsnių, tezių rengimą ir publikavimą, pranešimų skaitymą ir kitas veiklas;
  • teikti siūlymus dėl dėstytojų ir mokslo darbuotojų poreikio taikomųjų mokslinių tyrimų vykdymui, jų rezultatų publikavimui ir viešinimui;
  • formuoti fakulteto tyrėjų grupes taikomiesiems mokslo tyrimams vykdyti ir rezultatams publikuoti bei inicijuoti, organizuoti ir koordinuoti taikomuosius mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą;
  • inicijuoti, dalyvauti rengiant ir koordinuoti vidinių, nacionalinių ir tarptautinių mokslo projektų paraiškas;
  • pagal savo kompetenciją vykdyti kitus su fakulteto veikla susijusius dekano, direktoriaus, direktoriaus pavaduotojų pavedimus, užduotis, Akademinės Tarybos sprendimus, siekiant užtikrinti kokybišką fakulteto veiklą ir įgyvendinti Kolegijos strateginius tikslus.

Reikalavimai kandidatui (-ei)

  • turėti mokslo (meno) daktaro kvalifikacinį laipsnį arba studijuoti doktorantūros studijose (paskutiniame kurse);
  • būti susipažinus su Europos aukštojo mokslo bei mokslinių tyrimų ir inovacijų erdvėje vykstančiais procesais;
  • mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu;
  • puikūs bendravimo, bendradarbiavimo ir laiko planavimo įgūdžiai.

Ką mes siūlome?

  • darbo aplinką, kurioje vertinama atsakomybė, profesionalumas, atvirumas, pagarba bei bendruomeniškumas;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes (kompetencijų tobulinimo renginiai, savišvietos dienos);
  • galimybę dalyvauti bendruomenės renginiuose (išvykos, Kalėdiniai renginiai, laisvalaikio užsiėmimai);
  • galimybę dalyvauti įvairiose sporto (sveikatingumo metodais grįstos treniruotės ir kt.) ir kultūrinėse bendruomenės veiklose;
  • emocinę paramą (psichologų konsultacijas, renginius emocinei gerovei stiprinti);
  • socialinę paramą;
  • naudų paketą profesinės sąjungos nariams (dienos sveikatai gerinti, papildomos atostogų dienos, išvykos, renginiai).

Kandidatuodami ir siųsdami savo gyvenimo aprašymą Jūs pateikiate Kolegijai savo asmens duomenis ir sutinkate dėl Jūsų pateiktų asmens duomenų tvarkymo atrankos į darbo vietą tikslu. Jūsų asmens duomenys bus sunaikinti pasibaigus darbuotojų atrankos procesui į darbo skelbime nurodytą darbo vietą.
Jūsų duomenys gali būti saugomi ir naudojami atsiradus laisvai darbo vietai 6 mėnesius, jei pažymėsite apie šį sutikimą siųsdami savo gyvenimo aprašymą.
Kandidatų atrankai asmens duomenų tvarkymas yra būtinas.

Apie tolimesnius atrankos etapus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Kandidatų į darbo vietą pateikti asmens duomenys tvarkomi Kauno kolegijos nustatyta tvarka, su kuria galima susipažinti: www.kaunokolegija.lt/kk_wp_content/uploads/2021/09/Informavimas-apie-asmens-duomenu-tvarkyma-darbuotojai.pdf

Atlyginimas

2731-3035 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Viešoji įstaiga Kauno kolegija

Kauno kolegija – daugiaprofilinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, informatikos, inžinerijos, sveikatos, humanitarinių, socialinių, meno, ugdymo, verslo ir viešosios vadybos, teisės, žemės ūkio mokslų specialistus.
See all ads of this company (5)
informacija apie Viešoji įstaiga Kauno kolegija
1840 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
811
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 824 €
25% uždirba 824-1329 €
25% uždirba 1329-2432 €
25% uždirba nuo 2432 €