UAB „Marvud“

Medienos gaminių pardavėjas - vadybininkas

1000-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Marvud“

Darbo pobūdis

Įmonė užsiimanti medienos ir medinių statinių prekyba, termo medienos gamyba, teikianti medinių statinių montavimo paslaugas ieško vadybininko- pardavėjo darbui įmonės bazėje netoli Kretingos. Pareigos- medienos gaminių ir statinių pardavimas, pakrovimas, darbas autokrautuvu, užsakymų priėmimas, kontaktų palaikymas su esamais klientais, naujų klientų paieška Lietuvoje ir užsienyje. Tikimės sulaukti kandidatų turinčių panašaus darbo patirties, žinių medienos gaminių srityje, motyvuotų, iniciatyvių, turinčių viziją, strategiją naujų klientų paieškai, pardavimų didinimui. Siūlome bazinį atlyginimą + procentas nuo sugeneruotos apyvartos.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis
Motyvacija ir iniciatyvumas
Vairuotojo teisės

Atlyginimas

1000-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

UAB Marvud - Prekyba mediena, termomedienos gamyba, medinių konstrukcijų montavimas.
informacija apie UAB „Marvud“
3
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.