Meistras (-ė) - montuotojas (-a)

1225 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Domus Decora Group“

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas jų namuose - konsultavimas, produkto parinkimas, matavimas ir preliminarus kainos paskaičiavimas;
  • Lauko ir vidaus langų uždengimų (žaliuzių, roletų ir kitų gaminių) montavimas ir remonto darbai;
  • Kasdienis bendravimas su klientais, kylančių problemų sprendimas;
  • Techninių sprendimų ieškojimas ir taikymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis klientų aptarnavime (langai ir statybos- privalumas);
  • B vairuotojo pažymėjimas (min. 2 metai);
  • Kultūringas , pozityvus bendravimas su kolegomis bei klientais;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, komunikabilumas, kultūringo bendravimo įgūdžiai.

Mes siūlome

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Įdomų, dinamišką ir pilną iššūkių darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones (įrankiai, mobilus telefonas, automobilis);
  • Galimybę prisidėti prie pokyčių;
  • Kartu mokytis ir tobulėti.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik pasirinktus kandidatus.
Ačiū, kad dalyvaujate mūsų atrankoje.

Atlyginimas

1225 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokami priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

UAB „Domus Decora Group“

Didžiuojamės, kad esame tarptautinės MZURI GROUP šeimos nariai. Jau 15 metų vystome savo veiklą bei esame subūrę šiuolaikišką ekspertų komandą.
Jei Jūs ieškote erdvės profesiniam augimui, žavitės dinamiška darbo aplinka, patinka pokyčiai, o ambicingumas, atsakingumas ir lankstumas yra stipriosios Jūsų savybės - kviečiame prisijungti prie mūsų šaunios komandos!
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Domus Decora Group“
2142 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% higher than LT average)
210
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1401 €
25% uždirba 1401-1734 €
25% uždirba 1734-2771 €
25% uždirba nuo 2771 €