Serenity IN, UAB

Meistras

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Serenity IN, UAB

Darbo pobūdis

UAB "SerenityIN" ieško meistrų modulinių namų surinkimui.

Darbo pobūdis: plytelių klijavimas, karkaso surinkimas, detalių paruošimas, skardinimas, apdailos montavimas ir kita.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai/privalumai:
Panašaus darbo patirtis
Noras mokytis ir tobulėti
Mokėjimas dirbti individualiai ir komandoje
Mokėti skaityti brėžinius
Kruopštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome:
Darbą stabiliai veikiančioje įmonėje
Profesinio tobulėjimo perspektyvas
Konkurencingą atlyginimą
Pagalbą ir mokymąsi iš vadovo
Karjeros galimybes

Darbo vieta:
Domeikava, Kauno raj.
Darbas uždarose gamybinėse patalpose, po stogu.
Darbo užmokestis nuo 1000 Eur iki 2000 Eur ir daugiau prieš mokesčius.
Tel. Nr. El.p.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

Įmonė su profesionalių architektų ir dizainerių komanda gamina surenkamus namus, kuriuos galima pristatyti bet kur.
Daugiau nei 25 metų patirtis lauko kraštovaizdžio projektavimo ir vystymo srityje padėjo pagrindus, ant kurių buvo pastatyta Tutum House mikronamo koncepcija. Dėl šių žinių gausos buvo sukurti išskirtinai suprojektuoti ir itin gerai apgalvoti mikro namai. Nauja nuotolinio gyvenimo, darbo ar poilsio sfera.
informacija apie Serenity IN, UAB
1229 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.