Metalo konstrukcijų montuotojas statybos objektuose

1730-3460 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Nordec“

Darbo pobūdis

Statybinių metalinių konstrukcijų montavimo darbai statybos objektuose Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

statybinių metalinių konstrukcijų montavimo patirtis;
aukštalipio, krovinių prikabinėtojo, savaeigių platforminių keltuvų operatoriaus pažymėjimai - privalumas (neturinčius apmokome);
atsakingas požiūris į darbų saugą ir kokybiškai atliekamą darbą;
anglų kalbos įgūdžiai žodžiu;
vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

kokybiškas darbo apsaugos priemones ir įrankius;
laiku mokamą atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo kvalifikacijos ir darbo rezultatų;
Telefonas pasiteirauti +370 694 06585 darbo dienomis 9.00 -16.00 val.

Atlyginimas

1730-3460 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą kompentenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

UAB „Nordec“

„NORDEC“ istorija apima daugiau nei 80 metų veiklos projektuojant, gaminant ir montuojant metalines konstrukcijas sudėtingiems statybos projektams. Per šiuos metus sukauptos gausios profesinės žinios ir patirtis užtikrina gebėjimą žvelgti plačiau ir pamatyti visas esamas galimybes Jums – mūsų klientams.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie grupę ir jos veiklą, apsilankykite adresu www.nordec.lt. Komandinis darbas yra varomoji „NORDEC“ jėga tiek bendradarbiaujant mūsų verslo padaliniams, tiek siekiant patenkinti Jūsų poreikius. Veikdami kaip „NORDEC“, užtikriname visiškai naują metalo konstrukcijų sprendimų, veiklos efektyvumo ir klientų aptarnavimo lygį.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Nordec“
2796 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% higher than LT average)
73
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2230 €
25% uždirba 2230-2636 €
25% uždirba 2636-3119 €
25% uždirba nuo 3119 €