Metalo konstruktyvo montuotojas (Europa)

2500-4000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Italija - UAB „Industris“

Darbo pobūdis

Metalo konstrukcijų montavimas.
Sandwich - plokščių montavimas.
Galimos komandiruotės Lietuvoje ir užsienyje.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai darbuotojui:
Išsilavinimas: Vidurinis su profesine kvalifikacija.
Mokėti skaityti techninius brėžinius.
Darbų saugos instrukcijų žinojimas.
Gebėti dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.
Atsakingumas, kruopštumas ir vidinė motyvacija.

Mes Jums siūlome

Draugišką kolektyvą.
Konkurencingą atlyginimą ir priedą priklausantį nuo rezultatų.
Galimybę mokytis ir tobulėti profesinėje srityje.

Galite daugiau sužinoti susisiekę tel. +37060526446 arba el. paštu

Atlyginimas

2500-4000 €/mėn. į rankas

UAB „Industris“

UAB INDUSTRIS dalyvauja specializuotų žemės ūkio, sporto ir kultūros, logistikos ir pramonės pastatų konstrukcijų techninių sprendimų kūrime, metalinių konstrukcijų montavime ir statyboje.
Įmonė orientuota į pastatų metalinių konstrukcijų montavimo industrinius procesus, jų valdymą, siūlo rinkai išbandytus, patikimus metodus, pažangius energijos taupymo, žiedinio naudojamų statybinių medžiagų panaudojimo sprendimus.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Industris“
2374 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Revenue 2023 y.