Mikroautobusų vidaus detalių paruošėjas

1100-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Forveda“

Darbo pobūdis

Ieškomas Mikroautobusų Detalių Paruošimo ir Surinkimo Specialistas!

Įdomus ir dinamiškas darbas laukia Jūsų! Prisijunkite prie mūsų komandos ir tapkite svarbia mūsų mikroautobusų gamybos dalimi. Jūsų pagrindinės užduotys bus:

  • Detalių ir apdailų paruošimas: pjovimas, frezavimas, apklijavimas įvairiomis medžiagomis;
  • Detalių surinkimas pagal brėžinius;
  • Darbo kokybės užtikrinimas: laikytis nustatytų terminų ir užtikrinti aukščiausią kokybę.

Reikalavimai darbuotojui

Ko mes tikimės iš Jūsų?

Esame pasiruošę suteikti Jums visas galimybes augti ir tobulėti, jei turite šias savybes ir įgūdžius:

  • Kruopštumas ir dėmesingumas detalėms;
  • Atsakingumas;
  • Iniciatyvumas ieškant geriausių sprendimų;
  • Noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje;

Darbo patirtis ir įgūdžiai:

  • Patirtis dirbant su siaurapjūkliu, kampiniu šlifuokliu, suktuku, gręžtuvu ar pulverizatoriumi (didžiulis privalumas).

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Ką mes siūlome?

  • Konkurencingą atlyginimą ir papildomus priedus už pasiektus rezultatus;
  • Draugišką ir palaikančią komandą;
  • Galimybę tobulėti;
  • Modernią darbo aplinką ir visus reikalingus darbo įrankius.

Jei esate pasiruošęs naujiems iššūkiams ir norite prisidėti prie mūsų sėkmingos komandos, laukiame Jūsų CV!

Prisijunkite prie šaunios Forveda komandos!

Darbo vieta: Perkūno g. 3, Avižieniai, Vilniaus r.
Tel. pasiteiravimui: +37069968241.

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo patirties

UAB „Forveda“

Sėkmingai veikianti įmonė, gaminanti keleivinius mikroautobusus Lietuvos bei užsienio rinkoms. Įmonės „Forveda“ varomoji jėga – atsidavusių profesionalų komanda ir unikalus skaitmeniniu būdu valdomas gamybos procesas. Ne tik gaminame mikroautobusus, bet ir nuolat diegiame naujoves, kad galėtume klientams pasiūlyti aukščiausios vertės produktus ir paslaugas.

Gaminami projektai:

  • Tarpmiestiniai mikroautobusai;
  • Žemagrindžiai miesto mikroautobusai;
  • Elektriniai mikroautobusai;
  • VIP verslo klasės mikroautobusai;
  • Specialios paskirties mikroautobusai.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Forveda“
3237 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
77
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2323 €
25% uždirba 2323-2917 €
25% uždirba 2917-3477 €
25% uždirba nuo 3477 €