MODULINIŲ NAMELIŲ MONTAVIMO IR PRIEŽIŪROS SPECIALISTAS VILNIUJE

1900-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas

Darbo pobūdis

  • Nuomojamų namelių priežiūra ir remontas
  • Montavimas projektuose, darbų organizavimas
  • Smulkių gedimų projektuose šalinimas
  • Elektros, inžinerinių tinklų į namelius pajungimo darbai
  • Sandėlio priežiūra, likučių valdymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis arba profesinis išsilavinimas
  • Namelių produkto išmanymas būtų privalumas
  • Kruopštumas ir pozityvumas, gebėjimas atlikti bei organizuoti montavimo darbus
  • Laisvai kalbėti/rašyti lietuvių kalba
  • Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas

Atlyginimas

1900-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas

Ramirent yra viena iš lyderiaujančių įrankių nuomos kompanijų Europoje. Įkurta 1955 metais ir šiai dienai veiklą
vykdo 9 šalyse. Mes siūlome efektyvumą ir saugumą apjungiant mechanizmų nuomą, susijusias paslaugas bei
know-how individualiems klientų sprendimams. Ramirent misija yra sklandus aptarnavimas su šypsena. Mes turime
2800 kolegų 290 nuomos padaliniuose.

Ramirent – GEAR UP. Įrankių nuoma Jūsų paslaugoms.

Ramirent Lietuvoje
Ramirent priklauso „Loxam group“ – trečiai pagal dydį
įrangos nuomos kompanijai pasaulyje. Pasiūloje platus
nuomojamos įrangos asortimentas 19 nuomos padalinių visoje Lietuvoje. Ramirent parke sunkioji technika, pastoliai, klojiniai, statybiniai nameliai, rankiniai įrankiai, šildymo/vėdinimo įranga ir elektros srovės generatoriai.

See all ads of this company (3)