Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Medicinos linija“

Naujų produktų technologas (-ė) - chemikas (-ė) (R&D Chemist)

2100-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai, Radviliškis, Kuršėnai - UAB „Medicinos linija“

Darbo pobūdis

  • Produkto kūrimui reikalingų mokslinių straipsnių ir literatūros analizė;
  • Jau rinkoje esančių produktų kruopšti analizė ir testavimas;
  • Žaliavų analizė ir paieška, jų testavimas;
  • Pirminių produkto prototipų kūrimas laboratorijoje, testavimas įdiegtais kokybės patikros metodais;
  • Pasiteisinusių produkto prototipų stabilumo programų vykdymas, ilgalaikis stebėjimas;
  • Įdiegto naujo produkto gamybos technologijos ruošimas, specifinės informacijos pateikimas kitiems įmonės skyriams;
  • Tyrimų ataskaitų ir su produktu susijusios dokumentacijos rengimas;
  • Nuolatinis žinių gilinimas odontologijos srityje dalyvaujant skirtingo pobūdžio mokymuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne žemesnis nei bakalauro laipsnis chemijos, biochemijos, farmacijos ir kitose artimose technologinėse srityse;
  • Geras analitinis mąstymas ir gebėjimas spręsti kompleksinius uždavinius;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas ir orientacija į rezultatus;
  • Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Puikus kompiuterinis raštingumas;
  • Sėkminga panašaus darbo patirtis – tai laikytume didžiuliu privalumu.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
  • Atsakingą ir įdomų darbą stabiliai augančioje įmonėje;
  • Galimybė dalyvauti naujo produkto kūrimo procese;
  • Draugišką ir bendrų tikslų siekiantį kolektyvą;
  • Įmonėje veikia skatinimo ir rėmimo tvarka;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7.

Atlyginimas

2100-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

UAB MEDICINOS LINIJA, plačiau žinoma prekės ženklu i-dental – odontologinių medžiagų gamintoja. Įmonė yra viena iš nedaugelio ontologinių medžiagų gamintojų Pabaltijo šalyse, kurioje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 13485. Produktų atitiktis patvirtinta Europos Sąjungos notifikuotosios įstaigos CE ženklu, o kuriama produkcija eksportuojama ir parduodama daugiau nei 80-tyje pasaulio šalių.
Plečiantis i-dental komandai, ieškome naujo komandos nario, kuris bus atsakingas už naujų produktų kūrimą ir vystymą bei esamų produktų tobulinimą.
informacija apie UAB „Medicinos linija“
2477 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
74
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1583 €
25% uždirba 1583-2044 €
25% uždirba 2044-2697 €
25% uždirba nuo 2697 €