Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
OIXIO, UAB

NAV/D365 BC KONSULTANTAS (-Ė)

1800-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - OIXIO, UAB

Darbo pobūdis

  • Konsultuoti verslo įmones ir dalyvauti tokių įmonių verslo informacinių sistemų vystyme, plėtroje;
  • Aiškintis klientų verslo poreikius atliekant verslo analizę ir projektuojant informacines sistemas;
  • Microsoft Dynamics NAV/D365 BC pagalba sukurti pagrįstus verslo sprendimus klientų verslo poreikiams patenkinti;
  • Padėti klientams suformuluoti reikalavimus verslui;
  • Testuoti verslo valdymo sistemas;
  • Apmokyti kliento darbuotojus kaip naudotis verslo valdymo sistema (mokymai, konsultacijos, vartotojo instrukcijų parengimas);
  • Savo darbu prisidėti prie įmonės konkurencingumo ir produktyvumo augimo.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis verslo procesų (finansų, gamybos, pirkimų/pardavimų ir kt.) valdyme ir vystyme;
  • Patirtis verslo valdymo sistemų programinės įrangos diegime (Microsoft Dynamics NAV/D365 BC patirtis būtų didelis privalumas);
  • Gebėjimas dirbti lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Orientavimasis į vertės kūrimą, komandinį darbą;
  • Iniciatyvumas ir drąsa prisiimti atsakomybę;
  • Gebėjimas griežtai laikytis susitarimų ir numatytų terminų;
  • Finansinės, buhalterinės apskaitos žinios.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui
  • Darbą ir tobulėjimą profesionaliame kolektyve;
  • Galimybę mokytis, laikyti sertifikatus ir kitaip ugdyti savo gebėjimus;
  • Konkurencingą ir motyvuojantį atlygį už darbą;
  • Galimybę puikiai suderinti darbo laiką ir asmeninį gyvenimą.

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas orientacinis ir derinamas, priklauso nuo kompetencijos ir darbo patirties.
OIXIO, UAB
strongest_in_lithuania

OIXIO, UAB

UAB „OIXIO“ buvo įkurta prieš 25 metus ir anksčiau buvo žinoma pavadinimais UAB „COLUMBUS IT PARTNER“ ir UAB „Columbus Lietuva“. UAB „OIXIO“ yra skaitmeninimo sprendimus ir verslo konsultacijas siūlanti įmonė, kurioje dirba virš 70 darbuotojų. Tarptautiniuose projektuose dalyvaujanti kartu su bendrove Estijoje („OIXIO Digital“, buvęs pavadinimas Columbus Eesti), kurioje dirba virš 100 darbuotojų. Mes padedame įmonėms jų skaitmeninimo kelyje ir padedame užimti poziciją, užtikrinančią plėtrą ir konkurencingumą ateityje.

Esame savo srities ekspertai įmonių skaitmeninių taikomųjų programų projektavimo, kūrimo, diegimo, tobulinimo ir valdymo srityse, todėl galime užtikrinti sėkmingą įmonių skaitmeninimą.
informacija apie OIXIO, UAB
3937 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
65
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3055 €
25% uždirba 3055-3777 €
25% uždirba 3777-4666 €
25% uždirba nuo 4666 €