Nekilnojamojo turto projekto vadovas (-ė)

4100-5800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VĮ „Ignalinos atominė elektrinė“

Darbo pobūdis

Kokia veikla laukia Tavęs?
  • analizuoti administracinės paskirties pastatų ir patalpų efektyvaus naudojimo bei plėtros galimybes;
  • vertinti administracinės paskirties darbo vietų naudojimo ir naujų darbo vietų kūrimo kaštus;
  • rengti informaciją ir pristatyti projekto įgyvendinimo galimybes įmonės vadovybei;
  • planuoti, organizuoti ir valdyti projekto įgyvendinimą;
  • vertinti ir valdyti projekto įgyvendinimo rizikas, nustatyti ir įgyvendinti rizikų valdymo priemones;
  • inicijuoti ir dalyvauti projektui skirtose pirkimų procedūrose;
  • užtikrinti projekto įgyvendinimui skirtų sutarčių valdymą ir administravimą.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Tu:
  • esi sukaupęs bent 2 metų darbo patirtį statybos, inžinerijos ar technologijos projektų įgyvendinimo srityse;
  • esi sėkmingai įgyvendinęs bent 1 nekilnojamojo turto ar administracinių, komercinių pastatų optimizavimo, efektyvinimo, relokacijos ar panašaus pobūdžio projektą;
  • puikiai kalbi ir rašai lietuvių kalba bei gerai moki anglų kalbą;
  • puikiai išmanai darbui reikalingas IT technologijas;
  • esi pozityvus, lankstus, organizuotas, orientuotas į rezultatą ir pasiekimus;
  • turi vadovavimo, lyderystės gebėjimus: įkvėpti, ugdyti, sutelkti ir motyvuoti komandą bendrų tikslų siekimui ir pokyčių įgyvendinimui;
  • esi įgijęs aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
  • neturi darbo santykių ribojančių aplinkybių, numatytų LR branduolinės energijos įstatymo 50 str. (asmeniniai duomenys bus tikrinami po atrankos, prieš sudarant darbo sutartį).

Įmonė siūlo

Ką siūlome Tau?
  • asmeninį ir profesinį balansą: lankstų darbo grafiką, nuotolinio darbo galimybę (50/50), lanksčias darbo sąlygas – galėsi dirbti Vilniaus biure (Mėnulio g. 11), kai darbus reikės vykdyti VĮ IAE pagrindinėje buveinėje, tuomet apmokėsime kelionės ir apgyvendinimo išlaidas;
  • darbo užmokestį nuo 4 100 iki 5 800 Eur (bruto). Galutinis atlygis priklausys nuo Tavo turimų žinių, patirties ir gebėjimo suvokti darbo specifiką bei savarankiškai siekti rezultatų.

Palaikykime ryšį!

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus: +370 640 26 594 ar +370 611 13 142

Informuosime tik atrinktus kandidatus ir nelaukdami atrankos pabaigos kviesime į pokalbį.

Ignalinos atominė elektrinė yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės ar orientacijos, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate VĮ Ignalinos atominei elektrinei savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo taisyklėse. www.iae.lt

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7

Biuras

Mėnulio g. 11, Vilnius

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Kuro kompensavimas

Kiti privalumai

apgyvendinimo išlaidos

Atlyginimas

4100-5800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

VĮ „Ignalinos atominė elektrinė“

VĮ IAE yra vienas iš 20-ties didžiausių darbdavių Lietuvoje. Esame pirmieji pasaulyje, įgyvendindami išskirtinį projektą – nutraukiame RBMK tipo reaktorių eksploatavimą ir saugiai tvarkome radioaktyviąsias atliekas. Nori dirbti profesionalioje aplinkoje, įgyti išskirtinės patirties ir prisidėti prie vieno didžiausių Lietuvos projektų įgyvendinimo? Ieškome kolegų norinčių prisijungti prie atominės komandos!
See all ads of this company (2)
informacija apie VĮ „Ignalinos atominė elektrinė“
2301 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
1585
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1711 €
25% uždirba 1711-2016 €
25% uždirba 2016-2524 €
25% uždirba nuo 2524 €