UAB „Mildrena“

Nestandartinių baldų konstruktorius

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Tauragė - UAB „Mildrena“

Darbo pobūdis

  • Individualiems poreikiams pritaikytų baldų konstravimas;
  • Bendravimas su kolegomis bei dizaineriais su projekto įgyvendinimu susijusiais klausimais;
  • Pradinių brėžinių sudarymas;
  • Projekto paruošimas bei pateikimas gamybai;
  • Komunikavimas su gamybos bei montažo kolegomis;

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis/inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbo nestandartinių baldų konstravimo srityje patirtis;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Atsakingas požiūris į darbo kokybę bei terminus;
  • IMOS, Solidworks ar kitos baldų projektavimui reikalingos programos išmanymas;
  • Gebėjimas savarankiškai dirbti, priimti asmeninius sprendimus;
  • Anglų kalba;

Įmonė siūlo

  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Puikią vietą mokytis ir ugdyti savo gebėjimus;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Visiems darbo poreikiams pritaikytas ofiso patalpas (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Tauragėje) ;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Darbo laiką pagal išankstinį susitarimą.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas
Atlyginimą priklausantį nuo turimų kompetencijų

UAB “Mildrena“. Įmonės pagrindinė veikla yra faneravimas, medienos paruošimas, džiovinimas ir apdirbimas. Taip pat siūlome papildomas paslaugas:
  • Gaminame virtuvės, valgomojo stalviršius pagal pateiktus brėžinius, tačiau turime ir savo sukurtų standartinių produktų.
  • Stalviršius gaminame iš MDF arba MDP plokščių, kantuojame medžiu, briaunas frezuojame, užpresuojame HPL, CPL ar medžio masyvo faneruote. Kuriame stalviršio ruošinius.
  • Taip pat faneruojame medžio lukštu, HPL, CPL.
informacija apie UAB „Mildrena“
833 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.