.NET CORE/ ASP.NET CORE PROGRAMUOTOJAS (Darbas 10-25 Mid-Senior programuotojų projektinėse komandose)

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Platforminių IS ir naujų funkcionalumų programavimas Lietuvos ir užsienio šalių draudimo kompanijoms;
  • Darbas projektinėse komandose su 10-25 Middle/Senior lygio programuotojais;
  • Darbas pagal Scrum, Agile ir Waterfall metodikas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis IT sričių išsilavinimas;
2+ metų programavimo patirtis su:

  • .NET core, ASP.NET core standartais;
  • C#, Javascript, Typescript, SQL, PL/SQ;
  • Docker, IIS;
  • Webapi, React;
  • Oracle;
  • Git, Devops, Elastic
  • Linux (Ubuntu), Windows.

  • Fiksuotą 2500 - 3500 eurų/mėn. neto atlyginimą, priklausantį nuo patirties;
  • Kompanijos apmokamas darbuotojų pasirenkamas individualias mokymų programas;
  • Jaukias ir moderniai įrengtas darbo ir poilsio erdves;
  • Šviežių egzotinių vaisių pasirinkimą kompanijos virtuvėje;
  • Galimybę dirbti iš namų.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJA

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - sėkmingai nuo 2004 metų Lietuvoje veikianti IS programavimo įmonė, stambioms Lietuvos ir užsienio šalių draudimo kompanijoms programuojanti turto, gyvybės ir sveikatos draudimo verslo valdymo informacines sistemas.
See all ads of this company (10)