Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
MB „Pizza shop“

"Nr1 Pizza" Picų kepėjas (-a)

1050-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Pizza shop“

Darbo pobūdis

Nr1 Pizza Kaune ieško picų kepėjo (-s)

Picų gaminimas, produktų picoms gaminti paruošimas (picų tešla, sūris, daržovės, padažai) daugelis ingredientų pristatomi pjaustyti, paruošti naudojimui.

Dirbame komandomis, pamainoje dirba ne mažiau kaip 2 kepėjai.

Jei neturite automobilio, po darbo mūsų vairuotojai parveža namo.

Įdarbiname pilnu etatu, suderiname Jums tinkantį darbo grafiką. Darbo valandos nuo 11 iki 23 valandos, 15-16 dienų per mėnesį.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome draugiško, tvarkingo, orientuoto į darbo kokybę ir gebančio dirbti komandoje žmogaus.

Patirtis - privalumas! O jei neturi - išmokinsime!

  • Atlyginimas nurodytas darbuotojui turinčiam bent 1 metų picų kepėjo patirtį, neturintiems patirties atlyginimas nuo 900 į rankas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Darbas jaunatviškame ir draugiškame kolektyve, nemokamas maitinimas darbo metu, lankstus grafikas, laiku mokamas atlyginimas.

Atlyginimas

1050-1300 €/mėn. į rankas

Nr1 Pica ieško naujų kolektyvo narių! Siūlome ilgalaikį, su visomis socialinėmis garantijomis darbą.
informacija apie MB „Pizza shop“
1047 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.