UAB „Trukmė“

Ofiso administratorius (-ė) 0,5 et.

700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Trukmė“
Nepilnai darbo dienai (etato dydis - 0,5), ieškome motyvuotos ir atsakingos ofiso administratorės, kuri prisijungtų prie mūsų komandos. Jei esi organizuota, komunikabili ir turi puikius administravimo įgūdžius, mes laukiame tavęs!

Pagrindinės atsakomybės:

Įmonės dokumentų ruošimas ir archyvavimas, įmonės sutarčių administravimas;
Informacijos srautų valdymas (telefoniniai skambučiai, elektroniniai laiškai);
Klientų ir svečių priėmimas;
Pagalba susitikimų, susirinkimų ir renginių organizavimui;
Pagalba vadovybei ir kolegoms kasdieniuose darbuose;
Korespondencijos tvarkymas (laiškų ir siuntų priėmimas, išsiuntimas);
Vidinės įmonės komunikacijos užtikrinimas;
Biuro aplinkos priežiūra ir tvarkos koordinavimas.

Reikalavimai:

Išsilavinimas administravimo srityje;
Panašaus darbo patirtis - privalumas;
Puikios lietuvių kalbos žinios (raštu ir žodžiu), geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
Puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Organizuotumas, atsakingumas ir dėmesys detalėms.

Mes siūlome:

Galimybę tobulėti ir augti kartu su įmone;
Draugišką ir palaikančią darbo aplinką;
Nuolaidas įmonės produkcijai po bandomojo laikotarpio;
Įmonės organizuojamus mokymus ir seminarus profesiniam tobulėjimui;
Įmonės renginius ir teambuilding'o veiklas;
Galimybę prisidėti prie įvairių įmonės projektų ir iniciatyvų.
Dėkojame už susidomėjimą mūsų įmone ir laukiame tavo kandidatūros!

Duomenų apsauga
Mūsų įmonė gerbia Jūsų privatumą, o Jūsų asmens duomenų saugumas yra mūsų prioritetas.
Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios darbuotojų atrankos tikslais. Duomenų tvarkytojas yra UAB „Trukmė“, Šimkaus g. 21, Garliavos m. sav., LT- Kauno raj., Lietuva.

Atlyginimas

700 €/mėn. į rankas

UAB "Trukmė"
Viena didžiausių įmonių Lietuvoje, vykdančių didmeninę ir mažmeninę prekybą medžiagomis, skirtomis baldų gamybai, atstovaujanti žinomus baldinių medžiagų - plokščių, stalviršių, baldinės furnitūros – gamintojus.
informacija apie UAB „Trukmė“
2702 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
195
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Revenue 2022 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1856 €
25% uždirba 1856-2236 €
25% uždirba 2236-3305 €
25% uždirba nuo 3305 €