Online Sales ir marketingo specialistas (-ė)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Rg Consulting“

Apie įmonę

„Robirent Group“ - didžiausia statybinių keltuvų bei įrankių nuomos kompanijos grupė Baltijos ir kaimyninėse šalyse. Plėsdami savo veiklą, prie komandos kviečiame prisijungti Online Sales ir marketingo specialistą (-ę) darbui Kaune.

Darbo pobūdis

  • Socialinių tinklų priežiūra;
  • Wordpress svetainių administravimas (įskiepių naujinimas, svetainės dizaino pakeitimai, naujų prekių įkėlimas);
  • Užduočių parengimas programuotojams bei jų testavimas;
  • Google ads paskyrų administravimas (Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Vokietija, Ukraina);
  • Facebook (Meta) ads paskyrų administravimas (Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Vokietija, Ukraina);
  • SEO optimizacija Lietuvoje bei užsienio partneriams (SEO straipsnių rašymas, atgalinių nuorodų talpinimas, Meta įrašų tvarkymas);
  • Naujienlaiškių kūrimas, valdymas ir analizė;
  • Išsamus ataskaitų ruošimas, rezultatų analizavimas;

Reikalavimai

  • Google ads patirtis ne mažiau nei 1metai;
  • Facebook (Meta) ads patirtis ne mažiau nei 1metai;
  • SEO patirtis ne mažiau nei 1metai;
  • Sėkminga marketingo patirtis ne mažiau nei 1 metai.
  • Mokėjimas dirbti su Wordpress TVS;
  • Mokėjimas dirbti su Canva programa;
  • Lietuvių kalbos kultūros ir raštvedybos įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas (C1) žodžiu ir raštu;
  • Patirtis dirbti su naujienlaiškių platformomis (privalumas);
  • Kūrybiškumas, gebėjimas laisvai generuoti idėjas;
  • Gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti komandoje.

Siūlome

  • Atsakingą bei dinamišką darbą;
  • Reikalingus apmokymus;
  • Galimybę siekti rezultatų;
  • Karjeros galimybes;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Atlyginimą į rankas 1500 – 2000 eurų (augantį priklausomai nuo pasiektų rezultatų);

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

UAB „Rg Consulting“

Robirent Group: Your Trusted Partner in Construction Lift and Tool Rentals

Robirent Group stands as a formidable presence in the Baltic region's construction industry, offering an extensive range of construction lift and tool rental solutions.

At Robirent Group, we understand that every construction project requires the right equipment to ensure efficiency, safety, and success. That's why we offer a diverse selection of high-quality machinery and tools, featuring renowned brands such as Genie, Nifty, Manitou, Youngman, Layher, Hilti, Husqvarna, Karcher, Atlas Copco, and many others.

We appreciate your interest in Robirent Group and eagerly look forward to the opportunity to work with you.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Rg Consulting“
3032 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.