Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „OPTOMENAS“

Operacijų vadybininkas (-ė)

2112-3100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „OPTOMENAS“

Pareigos ir atsakomybės

  • Planuoti ir vykdyti pardavimo operacijas, įskaitant užsakymų koordinavimą, gamybos planavimą ir atsargų valdymą;
  • Prisidėti kuriant ir įgyvendinant Įmonės valdymo procesus ir užduotis;
  • Gerinti operacijų efektyvumą ir kaštų optimizavimą;
  • Aktyviai dalyvauti kokybės valdymo sistemos gerinime;
  • Užtikrinti sklandų bendradarbiavimą su muitinės tarpininkais siekiant optimalaus prekių importo ir eksporto proceso.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (fizikinis išsilavinimas būtų laikomas privalumu);
  • Stiprūs planavimo ir organizavimo įgudžiai, gebėjimas prioretizuoti užduotis;
  • Kruopštumas, tikslumas ir atidumas detalėms;
  • Patirtis operacijų valdyme arba su tuo susijusioje srityje;
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Komandiškumas ir komunikacijos įgudžiai.

OPTOMAN siūlo

  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Galimybę mokytis bei nuolat tobulėti;
  • Draugišką ir visada padėti nusiteikusį kolektyvą;
  • Įvairias šventes ir renginius;
  • Sklandų įvedimą, mentorių ir detalius apmokymus;
  • Metinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Atlyginimą nuo 2112 eur iki 3100 eur brutto, kuris priklauso nuo turimos patirties ir kvalifikacijos.

Atlyginimas

2112-3100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

OPTOMENAS UAB

Įmonė OPTOMAN projektuoja, kuria ir gamina plonų sluoksnių dielektrines dangas ir lazerinius optinius komponentus. Esame jauna ir veržli komanda, kuriai svarbiausia kokybė ir patikimumas. Sparčiai augame ir mums reikalingas pastiprinimas.

Daugiau apie mus:
informacija apie UAB „OPTOMENAS“
3342 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2243 €
25% uždirba 2243-2920 €
25% uždirba 2920-4000 €
25% uždirba nuo 4000 €