Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Operatorius mašinistas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Prienai, Alytus, Birštonas - UAB „Strielčių lentpjūvė“

Darbo pobūdis

Reikalingas operatorius mašinistas granulių ceche.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis, noras dirbti, be žalingų įpročių, vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą, socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Strielčių lentpjūvė“

Medžio granulių gamyba
informacija apie UAB „Strielčių lentpjūvė“
1089 €
Vid. atlyginimas bruto
55
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 609 €
25% uždirba 609-1056 €
25% uždirba 1056-1461 €
25% uždirba nuo 1461 €