UAB „Merilyn m“

Padavėjai

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Merilyn m“

Darbo pobūdis

Rugpjūčio mėnesį Klaipėdoje atveręs duris, naujas prabangus restoranas, su kitokiu konceptu. Jei nori būti komandos dalis ir įnešti savo dalelę į naują sėkmingą projektą - siųsk savo gyvenimo aprašymą mums (net jei jis ir nėra labai platus). Dirbsime ištisus metus, bus daug sunkių ir smagių akimirkų. Kviečiame tave į klientų aptarnavimo pareigas, su idėjomis, neblėstančia energija ir plačia šypsena veide.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas ir Noras maloniai bendrauti su svečiais;
  • Gebėjimas komunikuoti grietas ir efektyviai, net ir stresinėse situacijose;
  • Dirbti individualiai ir komandoje;
  • Darbo patirtis aptarnavimo srityje;
  • Anglų, rusų ir lietuvių kalbų žinios;
  • Nuoširdi šypsena veide.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas pagal parities lygį ir patraukli motivacinė sistema, priedai.

Europietiškos virtuvės Restoranas, virstanti į smagią Lounge vietą miesto centre.
informacija apie UAB „Merilyn m“
1786 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
13