Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kitokia Virtuvė“

Padavėjas (-a)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kitokia Virtuvė“

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas;
Siūlomų patiekalų ir gėrimų meniu išmanymas, svečių konsultavimas;
Komandinis darbas ir bendravimas su virtuve;
Darbas R-keeper kasos aparatu (išmokysime);
Bendros švaros ir tvarkos palaikymas restorane.

Reikalavimai darbuotojui

Orientacija į svečią, jo poreikius ir aptarnavimo kokybę;
Darbo komandoje įgūdžiai;
Gera nuotaika ir plati šypsena.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
Lankstų darbo grafiką, derinamą su studijomis;
Didelį arbatpinigių potencialą;
Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir motyvacinius priedus už gerus darbo rezultatus;
Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Restoranas "Café Montmartre" įsikūrė priešais Filharmoniją, vos už kelių žingsnių nuo Rotušės - pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. Beveik prieš 10 metų jį atidarė Thomas, prancūzas, gyvenantis Lietuvoje nuo devintojo dešimtmečio vidurio.
2013 m. atidaryti restoraną "Café Montmartre" mus įkvėpė meilė prancūzų kultūrai, muzikai ir gardžiam naminiam maistui. Tiek Thomas, tiek dauguma prancūzų šeimų užaugo su šilta nuostabaus skonio svogūnų sriuba savaitgalio priešpiečiams ir įvairiomis šviežiai keptomis bandelėmis, bagetėmis, kruasanais ir pyragaičiais per didelius šeimos pusryčius. Taigi, pagalvojome: kodėl gi neperkėlus autentiško Prancūzijos skonio į Vilnių, mūsų naujuosius namus?
Restorane "Café Montmartre" siekiame savo svečiams patiekti tradiciškiausią, autentiškiausią ir aromatingiausią prancūzišką maistą. Galiausiai, mūsų tikslas ir viltis – su kiekvienu kąsneliu perkelti vilniečius ir miesto svečius į gyvybingas, šurmuliuojančias Paryžiaus gatves, mažus restoranėlius ir barus...
informacija apie UAB „Kitokia Virtuvė“
2038 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% higher than LT average)
21
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.