UAB „ASERA“

pagalbiniai darbininkai darbui Vokietijoje , turintys C ir CE vairuotojo kategorijas

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „ASERA“

Darbo pobūdis

  • reikalingų statybinių medžiagų atvežimas į statybvietę;
  • pagalbiniai darbai statybvietėje (darbas kastuvu, vibro plokšte, elektrine šluota, statybvietės tvarkymas ir pan. )

Reikalavimai

  • C, CE kategorijų vairuotojo pažymėjimas.
  • patirtis vairuojant sunkiasvorią techniką bei techniką su priekabomis.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • visas socialines garantijas ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
  • nemokamą apgyvendinimą (dviviečiai, triviečiai kambariai, dušas, virtuvė, internetas);
  • nemokamą nuvežimą į/iš darbo vietos;
  • patrauklų, laiku mokamą darbo užmokestį, skatinamuosius priedus.

Telefonas informacijai : +370 616 32409.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas

UAB „ASERA“

UAB „Kostata“ specializuojasi telekomunikacijų, ryšių ir kt. inžinerinių tinklų tiesimo, gerbūvio atstatymo darbuose.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „ASERA“
2350 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2019 m.