CVB client

Pakuotojas (-a) BE PATIRTIES APMOKOME

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Metalinių baldų ir jų detalių pakavimas;
Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje;
Kitos gamybinės užduotys.
Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, viena pamaina.
Savaitgaliai laisvi.

Darbo vieta: Kirtimų 59H Vilnius

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas ir atidumas darbo kokybei;
Noras mokytis ir tobulėti;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
Autokrautuvo vair. pažymėjimas

Mes Jums siūlome

Tapti tarptautines įmonės dalimi;
Apmokymus darbo vietoje ir visą reikiamą pagalbą darbui atlikti;
Draugišką ir šiuolaikišką kolektyvą;
Visas soc. garantijas;
Dovanas įvairių švenčių proga;
Turime Treniruoklių salę.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
CVB client

Dayton - tarptautinė kompanija, veiklą vykdanti 4 šalyse, Lietuvoje turinti 120 darbuotojų. Įmonė yra pirmaujantis tiekėjas mažmeninei prekybai, maisto pramonei, greito maisto tinklams ir HoReCa, teikianti didelį dėmesį individualiems pilno paslaugų paketo sprendimams: technologinė ir prekybinė įranga, nerūdijančio plieno baldų gaminiai, turinti platų techninio aptarnavimo tinklą.