Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Pieno žvaigždės“

Pakuotojas

Nuo 720 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - AB „Pieno žvaigždės“

Darbo pobūdis

  • Valgomųjų ledų gamybos linijos aptarnavimas, pakavimas, lipdukų klijavimas, dėžučių lankstymas ir kt..
  • Darbas terminuotas.
  • Darbas po 12 val. slenkančiu darbo grafiku dviem pamainomis (nuo 06:00 iki 18:00 val. ir nuo 18:00 iki 06:00 val.).
  • Dėl išsamesnės informacijos apie darbo pobūdį ir reikalavimus prašau skambinti mob. tel.: .

Reikalavimai

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Atsakingas požiūris į maisto saugos reikalavimus ir geri higienos įgūdžiai;
  • Atidumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas šiuolaikinėje, modernioje įmonėje.
  • Apmokymus darbo vietoje tinkamam pareigų vykdymui.
  • Tik darbuotojams taikomas įmonės nuolaidas mūsų gaminamai produkcijai.
  • Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (darbo ir poilsio metu).

Atlyginimas

Nuo 720 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas nurodytas, neįskaitant priemokų už darbą naktį.

Lietuvos pieno pramonės lyderė, valdanti įmones "Kauno pienas", Mažeikių pieninę, Pasvalio sūrinę ir "Panevėžio pienas".
informacija apie AB „Pieno žvaigždės“
2211 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
221
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1280 €
25% uždirba 1280-1650 €
25% uždirba 1650-2401 €
25% uždirba nuo 2401 €