Pamainos vadovas (-ė) - gamybos meistras (-ė)

1010-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Prienai - ŽŪB „Nematekas“

Atsakomybės:

  • užduočių paskirstymas gamybos darbuotojams (iki 15 žm.);
  • darbo grafikų sudarymas;
  • sklandaus gamybos proceso priskirtame skyriuje užtikrinimas;
  • reikalingos dokumentacijos pildymas

Darbas slankiuoju grafiku (3 dirbi, 3 laisva) dieninėmis pamainomis (6:30 -18:00 val.).

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (maisto srityje - privalumas);
  • patirtis komandos valdyme (privalumas);
  • gebėjimas efektyviai ir greitai spręsti problemas;
  • darbo patirtis maisto pramonėje (privalumas);
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (patirtis dirbant su Navision apskaitos programa - privalumas).

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • karjeros galimybes (turintiems maisto technologo/maisto mokslo ar panašios srities išsilavinimą)
  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • draugišką ir profesionalią komandą.

Atlyginimas

1010-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis susideda iš fiksuotos dalies ir priedų už pasiektus darbo rezultatus.

ŽŪB „Nematekas“

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (13)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
394
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.