PAMAINOS VADOVAS (-Ė)

1400-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Lentvaris, Trakai - UAB „Greentech Baltic“

Darbo pobūdis

Organizuoti pamainos darbą taip, kad būtų pasiekti gamybos efektyvumo ir kokybės rodikliai:
  • Paskirstyti darbus pagal gaminamą produktą, prižiūrėti jų eigą;
  • Valdyti įrangą ir operatyviai spręsti gamyboje iškylančias problemas;
  • Palaikyti tvarką, užtikrinti sklandžias profilaktikas;
  • Organizuoti pamainos perdavimo susirinkimus, o kasdieniame veiklos susirinkime pristatyti pamainos rezultatus;
  • Mokyti naujus darbuotojus, vertinti jų pasiekimus;
Vesti komandos darbo laiko apskaita, rengti ataskaitas;
Dalyvauti Lean įrankių diegime ir palaikyti įdiegtus standartus.

Darbas slenkančiu pamaininiu grafiku po 12 val. (3 dienos, 2 poilsio, 3 naktys, 4 poilsio).

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninės srities išsilavinimas;
  • Patirtis organizuojant komandos darbą;
  • Patirtis vairuojant krautuvą;
  • Asmeninės savybės: organizuotumas vykdant darbus, atsakingumas, gebėjimas spręsti problemas, pagarbus bendravimas.

Mes siūlome

  • Galimybę dirbti įmonėje, kuri kelia aukščiausius skaidrumo ir etikos, darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos, kokybės bei veiklos efektyvumo standartus;
  • Išsakyti ir įgyvendinti savo idėjas inicijuojant konstruktyvų problemų sprendimą;
  • Kintamus mėnesio priedus, priklausančius nuo pamainos darbo rezultatų;
  • Kuro kompensaciją;
  • Darbo rūbus;
  • Šiuolaikiškai įrengtas buitines patalpas ir aprūpintą virtuvėlę;
  • Nemokamą kavą, arbatą;
  • lgalaikio darbo priedą, išdirbusiems daugiau, nei 1 metus įmonėje;

Darbo vieta

Žarijų g. 8 , Vilnius (Aukštieji Paneriai)

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1400-1500 €/mėn. į rankas
Konfidencialumą garantuojame. Pokalbiui kviesime tik labiausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus.

UAB „Greentech Baltic“

UAB GREENTECH BALTIC yra auganti PET plastiko perdirbimo įmonė, priklausanti Rumunijos „Green Group“ įmonių grupei, kuri per daugiau, nei 17 metų, sugebėjo tapti viena didžiausių Centrinėje Europoje integruotų atliekų perdirbimo įmonių grupių bei, kurios įmones vienija sėkmingai veikloje vystoma idėja – perdirbamąsias atliekas paversti vertingu ekonominiu ištekliumi.
See all ads of this company (6)
informacija apie UAB „Greentech Baltic“
2876 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1893 €
25% uždirba 1893-2614 €
25% uždirba 2614-2937 €
25% uždirba nuo 2937 €