Pamainos vadovas-vadovė

900-1300 €/mėn. Į rankas
Molėtai - UAB „Ventmann“

Darbo pobūdis

Ieškome Pamainos Vadovo (-ės)!
Ar esate atsakingas, organizuotas ir gebate vadovauti komandai?

Jei taip, tuomet kviečiame jus prisijungti prie mūsų augančios gamybos įmonės!

Mes siūlome:

Dinamišką ir įdomų darbą gamybos aplinkoje;
Galimybę tobulėti ir įgyti naujos patirties;
Konkurencingą atlyginimą ir auganti atlyginimą
Draugišką ir palaikantį kolektyvą.
Jūsų pagrindinės užduotys:

Vadovauti pamainai ir užtikrinti sklandų gamybos procesą;
Organizuoti užsakymų išvežimą ir užtikrinti, kad visi produktai būtų laiku pristatyti klientams;
Tikrinti gaminių kokybę ir užtikrinti, kad būtų laikomasi visų kokybės procedūrų;
Spręsti gamybos problemas ir užtikrinti saugią darbo aplinką;
Motyvuoti ir ugdyti savo komandos narius.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas;
Patirtis gamybos arba logistikos srityje;
Patirtis dirbant su verslo valdymo programomis
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Puikūs organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai;
Gebėjimas spręsti problemas ir priimti sprendimus;
Geri komunikacijos ir komandinio darbo įgūdžiai;
Atsakingumas ir dėmesys detalėms.
Jei atitinkate šiuos reikalavimus ir norite tapti mūsų komandos dalimi, siųskite savo CV ir motyvacinį laišką
Laukiame Jūsų!

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas

UAB „Ventmann“

Ieškome žvaigždžių savo augančiai komandai!

Ventmann įmonė - vieta, kur verta siekti karieros !

Pastaruosius tris metus mušame rekordus - augame daugiau nei 100% per metus! Ir tai tik pradžia - ateinantiems trejiems metams turime dar ambicingesnių planų. Todėl ieškome talentingų, ambicingų ir atsidavusių komandos narių, kurie padėtų mums juos įgyvendinti!

Ar esate pasiruošę:

Tapti dalimi nuolat besivystančios ir dinamiškoje komandos?
Dirbti su naujausiomis technologijomis ir įrankiais?
Kiekvieną dieną mokytis ir tobulėti?
Susipažinti su įdomiais žmonėmis ir užmegzti ilgalaikius ryšius?
Jei atsakėte "taip", tuomet Ventmann yra vieta Jums!

Konkurencingą atlyginimą ir patrauklų socialinių garantijų paketą.
Galimybę dirbti prie įdomių ir reikšmingų projektų.
Nuolat tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją.
Darbą draugiškoje ir palaikančioje aplinkoje.
Galimybę daryti realią įtaką įmonės sėkmei.
Ieškome:

Ambicingų ir motyvuotų kandidatų, turinčių atitinkamą išsilavinimą ir patirtį.
Puikių komunikacijos ir komandinio darbo įgūdžių.
Gebėjimo dirbti savarankiškai ir spręsti problemas.
Norą mokytis ir tobulėti.
Pozityvų požiūrį ir entuziazmą.

Nekantraujame susipažinti su Jumis!
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Ventmann“
1288 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.