UAB „Beinitas“

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

1231-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Beinitas“

Darbo pobūdis

Pardavėjos (-o) - konsultantės (-o) Vilniuje. Darbo grafikas: pirmadienį-penktadienį nuo 9 iki 18val.
Pobūdis:
Kosmetikos ir higienos prekių, skirtų grožio salonų veiklai pardavimas ir aktyvus konsultavimas
Prekių išdėstymas, likučių priežiūra
Švaros ir tvarkos salėje palaikymas
Elektroninių užsakymų priežiūra

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs bendravimo įgūdžiai, stipri orientacija į klientą
Darbštumas, tvarkingumas, atidumas bei tvarkingumas
Puikūs bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžiai
Orientacija į klientą ir rezultatą

Privalumai:
Panaši darbo patirtis
Žinios apie manikiūrą, pedikiūrą, gelinį lakavimą, nagų priauginimą bei profesionalią kosmetiką.
Rusų kalba

Atlyginimas

1231-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Siūlome
Atlyginimą ir motyvacinius priedus priklausančius nuo rezultatų
Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą
Atlyginimas nuo 1231 eur neatskaičius mokesčių (bandomasis laikotarpis), + kintama dalis už pasiektus rezultatus

Baldai, įranga, įrankiai, kosmetika, vienkartinės priemonės -viskas ko reikia grožio meistrams!
informacija apie UAB „Beinitas“
1858 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.