UAB „MINI SOLUTIONS“

PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) vyno parduotuvėje Ogmios mieste, Vilniuje

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MINI SOLUTIONS“

Darbo pobūdis

Šiltas ir malonus bendravimas su klientais;
Parduotuvės ir prekių priežiūra, išdėstymas lentynose bei galiojimo terminų sekimas;
Švaros ir tvarkos užtikrinimas;
Dovanų pakavimas;
Darbas su kasos aparatu;
Pagalba degustacijų ir mokymų metu.

Reikalavimai darbuotojui

Siekiate užsibrėžtų tikslų;
Mėgstate tvarką ir švarą;
Domitės naujais produktais ir norite sužinoti ir išmokti daugiau;
Mylite žmones ir bendravimą;
Galite dirbti savarankiškai;
Mėgstate naujoves, o maistas nėra vien išgyvenimo poreikio patenkinimas;
Vynas ir vyno kultūra nėra naujiena, o jei ir taip - labai įdomi sritis, su kuria bus įdomu "susidraugauti".

Mes siūlome

Įdomų darbą draugiškame kolektyve;
Augti kartu su įmone;
Degustacijas bei daug naujų žinių (N20).

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Wine Maker - gana naujas, bet tikrai jau daug kam žinomas prekinis ženklas Lietuvoje. Dirbame tam, kad vyno pasaulis visiems taptų artimesnis ir suprantamesnis, o nauji ir įdomūs skoniai pasiektų kiekvieną mūsų klientą. Savo komandai ieškome pastiprinimo - kolegų. Tokių, kuriems mūsų filosofija - Pasitik klientą kaip svečią, išlydėk kaip draugą! - būtų malonumas, o ne pareiga!