Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Pirmas žingsnis“

Pardavėja (-as) - Vadybininkė (-as)

800-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Pirmas žingsnis“

Darbo pobūdis

  • Informacijos teikimas pacientams apie įstaigos teikiamas paslaugas bei kompensuojamas ortopedijos technines priemones;
  • Ortopedijos techninių priemonių užsakymų suvedimas EVIS informacinėse sistemose;
  • Bendravimas su gydytojais;
  • Darbas kasos aparatu.( privalumas darbas su Euroskaita)
  • Darbo laikas: I-V nuo 8:30 iki 17:00

Reikalavimai darbuotojui

Medicininės srities išsilavinimas (privalumas);
Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Klientų aptarnavimo, konsultavimo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas, kruopštumas

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

UAB “Pirmas žingsnis” panašaus profilio įmonių tarpe užima vieną iš pirmaujančių vietų šalyje ir pasižymi įkvepiančia, kūrybiška ir malonia darbo aplinka.

Mūsų misija-vizija – laiku aprūpinti gyventojus kokybiškais, saugiais medicinos prietaisais.
informacija apie UAB „Pirmas žingsnis“
903 €
Vid. atlyginimas bruto
34
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 258 €
25% uždirba 258-842 €
25% uždirba 842-1225 €
25% uždirba nuo 1225 €