UAB „Reto“

Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė)

4,50 €/val. Į rankas
Vilnius - UAB „Reto“
Besiplečianti aksesuarų ir rūkymo reikmenų parduotuvė SHAMANAS kviečia prisijungti naują kolektyvo narį – pardavėją (-ą)-konsultantą (-ę) darbui naujoje parduotuvėje Šeškinėje. Jei esi organizuota ir jaunatviško požiūrio asmenybė, gebi bendrauti su įvairiais žmonėmis, kviečiame prisijungti prie mūsų draugiškos komandos.

Darbo pobūdis

Parduotuvės klientų konsultavimas ir aptarnavimas:
Prekių išdėstymo prekybos erdvėje priežiūra ir parduotuvės tvarkos užtikrinimas;
Darbas kasos aparatu, kompiuteriu.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs bendravimo ir konfliktų sprendimų įgūdžiai;
Atsakingas požiūris į darbą bei noras tobulėti;
Privalumas – anglų ir/ar rusų kalbos mokėjimas.

Siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą;
Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas;
Motyvuojantį bei su įgyjama patirtimi vis augantį atlyginimą;
Darbo vietą PC Šeškinė, Vilniuje.

Atlyginimas

4,50 €/val. į rankas
Sėkmingai įveikus bandomąjį laikotarpį prie atlyginimo skiriamas nuo apyvartos dydžio priklausantis priedas.
UAB „Reto“

UAB „Reto“

UAB Reto valdo Vilniuje įsikūrusias aksesuarų parduotuves „Shamanas“.
informacija apie UAB „Reto“
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.