Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Dvaro mėsa“

Pardavėjas (-a)

1300-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Dvaro mėsa“

Darbo pobūdis

Koks tai darbas :

Prekyba mėsos gaminiais, naujai atsidarančioje firminėje Dvaro mėsa
parduotuvėje Vilniuje, Architektų g. 152

Malonus bendravimas su klientais;

Darbas su kasos aparatu;

Prekių priėmimas;

Darbo vietos švaros palaikymas, žurnalų pildymas;

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;

Komunikabilumas, iniciatyvumas, sąžiningumas, atsakingumas;

Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai;

Aptarnavimo etiketo laikymasis;

Rezultato siekimas;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „DVARO MĖSA“ gamina ir klientams siūlo tik aukščiausios kokybės gaminius, kurie atitinka ES keliamus standartus ir reikalavimus. Nuolat diegiamos technologijos, bendradarbiavimas su geriausios kokybės žaliavas tiekiančiomis įmonėmis, padeda užtikrinti profesionaliai ir operatyviai vykdomą gamybos procesą. Įmonėje viskas gaminama tik natūraliais senoviniais receptais. Mėsa rūkoma tikromis alksnio malkomis, sūdoma sausuoju būdu, kasdien vartoma sūdymo bakuose. Įmonės didžiausias prioritetas palaikyti precizišką švarą ir tvarką gamybinėse ir kitose patalpose. Esame jauna įmonė, bet savo klientą radome greit, nes dirbame sąžiningai ir kokybiškai. Kas paragauja DVARO MĖSOS iš karto tampa jos fanu.
informacija apie UAB „Dvaro mėsa“
1379 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.