Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KULVERSTUKAI“
More about company »

Pardavėjas - kepėjas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „KULVERSTUKAI“

Darbo pobūdis

Pusgaminių ruošimas: kebabai, buritai, mėsainiai, salotos;
Užsakymų priėmimas, darbas kasos aparatu, darbo vietos susitvarkymas;
Savarankiškas darbas, pamainoje dirba dviese arba trise.

Reikalavimai

Atsakingumas;
Greitis;
Noras bendrauti, išmokti gaminti.

Mes jums siūlome

Norintiems persikraustyti į Vilnių, galime suteikti gyvenamą vietą;
Papildomas sveikatos draudimas po 1 metų darbo;
Mokymai, tobulėjimo galimybės;
Draugiškas kolektyvas.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Įmonės aprašymas
JAMMI tai visų pirma greitas maistas, pagamintas pagal naujausias technologijas iš aukščiausios kokybės produktų. Mūsų meniu sudaro kebabai, buritai, karšti sumuštiniai, mėsainiai. Taip pat teikiame lengvesnius užkandžius – šviežias salotas, itališkai marinuotos daržoves, karštus pusryčių sumuštinius. Jammi sėkmę lėmė pastovus ir sąžiningas darbas, nuoseklus esamų patiekalų tobulinimas ir nuoširdi aistra maistui.
informacija apie UAB „KULVERSTUKAI“
836 €
Vid. atlyginimas bruto
93
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 593 €
25% uždirba 593-844 €
25% uždirba 844-909 €
25% uždirba nuo 909 €