Pardavėjas - konsultantas

1100-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Nėra planetos B“

Darbo pobūdis

Domiesi mada, seki tendencijas, palaikai tvaraus stiliaus idėjas? Nevengi iššūkių ir ieškai prasmingos veiklos? Junkis prie TEXTALE komandos!

Darbas fizinėje prekės ženklo TEXTALE dėvėtos aprangos parduotuvėje PC Europa.
Pareigose: klientų aptarnavimas, konsultavimas; darbas kasos aparatu ir prekybos salėje; prekių paruošimas, prekybinės salės pildymas, prekių eksponavimas, likučių inventorizavimas; asistavimas "PARDUOK-DOVANOK su TEXTALE" programos įgyvendinimui; prekybinės salės ir pagalbinių patalpų priežiūra, tvarkymas, įskaitant jų valymą; kita būtinoji pagalba sklandžiam parduotuvės darbui.

Darbas pilnu etatu, slenkančiu darbo grafiku, visomis savaitės dienomis.

Reikalavimai darbuotojui

Svarbiausia - noras ir motyvacija dirbti kitokioje tvarios mados parduotuvėje.
Neturinčius patirties aprangos mažmeninės prekybos sektoriuje, apmokome.
Būtini baziniai darbo kompiuteriu įgūdžiai, patirtis dirbant su kasos aparatu būtų privalumas.
Pareigingumas, sąžiningumas, lankstumas, gebėjimas dirbti komandoje, iniciatyvumas, noras tobulėti bei augti kartu – savybės, kurių tikimės.

Mūsų pasiūlymas

Siūlome:
  • dinamišką darbą ir saviraiškos galimybes startuolio TEXTALE augimo etapu, prisidedant prie žiedinės ekonomikos įgyvendinimo;
  • jaukią ir komfortabilią darbo aplinką naujai atidarytoje TEXTALE premium lygmens parduotuvėje PC EUROPA;
  • specialias nuolaidas TEXTALE prekėms ir paslaugoms įsigyti;
  • galimybes dalyvauti TEXTALE ir partnerių organizuojamuose renginiuose: stiliaus ir kūrybinėse dirbtuvėse, mainų vakarėliuose, kituose renginiuose.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas atlyginimas bandomuoju laikotarpiu, priklausomai nuo turimos patirties

UAB „Nėra planetos B“

Augančio žinomumo mados prekių ir paslaugų perpardavimo platforma TEXTALE kviečia įsigyti, parduoti arba padovanoti nenešiojamus, bet stilingus ir kokybiškus drabužius, avalynę, aksesuarus bei namų tekstilę. Aprangos perpardavimui vystome e-prekybą ir fizinių parduotuvių tinklą, skatinant sąmoningą mados prekių vartojimą.

Daugiau informacijos apie mus – www.textale.lt.
informacija apie UAB „Nėra planetos B“
2
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Revenue 2023 y.