Pardavėjo (-os) - konsultantas (-ės) (0,5 - 1 etato)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Biofarmacija“

Darbo pobūdis

Naujai atidaromai maisto papildų parduotuvei Klaipėdoje ieškome pardavėjo (-os) - konsultanto (-ės), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už:

  • Parduotuvės klientų aptarnavimą ir konsultavimą;
  • Prekių išdėstymą, likučių sekimą ir asortimento papildymo užsakymą;
  • Parduotuvės patalpų tvarkos ir švaros priežiūrą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Domėjimasis sveiku gyvenimo būdu - privalumas;
  • Komunikabilumas, gera nuotaika ir plati šypsena bendraujat su klientais;
  • Savarankiškumas, sąžiningumas, atsakingumas ir noras tobulėti;
  • Mokėjimas dirbti su kasos aparatu.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti 0,5 - 1 etatu

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Darbo vieta pačioje Klaipėdos širdyje - senamiestyje.
  • Lankstus darbo grafikas su galimybe dirbti 0,5 - 1 etatu. Darbo laikas pirmadienį - penktadienį 9 - 18 val., šeštadienį 9 - 14 val.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

UAB „Biofarmacija“

UAB "Biofarmacija" atstovauja Izraelio gamintoją Baltijos šalyse, kuri platina kitokius maisto papildus miltelių pavidalu be cheminių priedų!
informacija apie UAB „Biofarmacija“
1986 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2023 m.