Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Elevita“

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė) LENKŲ KALBA

1502-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Elevita“

Darbo pobūdis

Įmonės produktų grupės valdymas ir vystymas;
Naujų klientų paieška, bendravimas su esamais klientais;
Klientų poreikių analizė;
Konkurencinės aplinkos analizė;
Bendradarbiavimas sprendžiant nesklandumus;
Komercinių pasiūlymų ruošimas;
Glaudus bendradarbiavimas su verslo partneriais;
Rinkos stebėjimas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

BŪTINA labai gerai mokėti lenkų kalbą (žodžiu ir raštu);
Aukštasis išsilavinimas;
Analogiško darbo patirtis ne mažiau 2 metų;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Sugebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai bei orientacija į rezultatą;
Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Domėjimasis kosmetikos produktų naujienomis ir tendencijomis.

Dinamišką ir įvairiapusį darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus;
Galimybę tobulėti ir kelti profesinę kompetenciją;
Darbui reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas;
Nuo jūsų rezultatų priklausančius priedus;
Darbo vieta: Vilties g. 11, Kuprioniškės (Nemėžio seniūnija, Vilniaus r.).

Atlyginimas

1502-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„ELEVITA“ – tai patikima, lanksti, novatoriška įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1998 m. Pagrindinė įmonės veikla didmeninė ir mažmeninė prekyba kosmetika bei parfumerija.

ELEVITA atstovaujamų prekių sąraše visada rasite išskirtinių, kokybiškų, niekur kitur neregėtų kosmetikos, parfumerijos bei higienos prekių. Mes nuolat ieškome, atrenkame ir siūlome Jums pačias patraukliausias, įdomiausias, kokybiškiausias grožio srities naujoves iš viso pasaulio už itin patrauklią kainą.
informacija apie UAB „Elevita“
1535 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1014 €
25% uždirba 1014-1436 €
25% uždirba 1436-1921 €
25% uždirba nuo 1921 €