MB „Talentų sprendimai“

Pardavimų komandos asistentė (-as)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Talentų sprendimai“

Labas!

Mes - Shipzee, jau daugiau nei 6 metus teikiame unikalią, lygiaverčių analogų Lietuvoje neturinčią tarpininkavimo paslaugą, kuri apima platų spektrą klientų poreikių - nuo pasirūpinimo visu prekių užsakymo ir pristatymo į kliento rankas procesu iki paslaugų įmonėms, kurios siekia auginti savo veiklą pasitelkdamos įvairias tik JAV rinkai prieinamas prekes ir priemones.
Shipzee komandos tikslas užtikrinti, kad kiekvienas klientas galėtų palengvinti savo kasdienybę ne tik atrasdamas kokybiškas, unikalias ir sau tinkamiausias prekes, bet ir mėgautis sklandžiu ir paprastu jų užsakymo procesu bei maksimaliai sutaupytų.

Šiuo metu ieškome naujos (-o) komandos narės (-io), kuri (-s) padėtų pardavimų komandai ir jos vadovei kasdieniniuose darbuose. Didžioji dalis užduočių bus susijusi su facebook grupe, jos narių konsultavimu ir užsakymų apdorojimu. Taip pat kartais prireiks padėti ruošiantis live pardavimų transliacijoms, fotografuojant ar filmuojant prekes, ruošiant skaidres pristatymams.
Mums svarbiausia tavo noras daug ir greitai mokytis, lankstumas ir geri kompiuteriniai įgūdžiai.

Darbo pobūdis:

  • Facebook grupės administravimas, bendravimas su klientais konsultuojant ir priimant užsakymus,
  • Užsakymų suvedimas ir administravimas (Excel ir mūsų vidinė sistema),
  • Bendradarbiavimas su kolegomis iš kitų skyrių, sprendžiant su užsakymais susijusius klausimus,
  • Skaidrių ruošimas, pagalba ruošiantis live transliacijoms ir jų metu (už kadro),
  • Informacijos apie produktus paruošimas (video, nuotraukos, aprašymai),
  • Informacijos paieška, apdorojimas.

Reikalavimai:

  • Geras kompiuterinis raštingumas (Excel, PowerPoint, Canva),
  • Nepriekaištingos lietuvių ir geros anglų kalbos žinios,
  • Greita orientacija, gebėjimas savarankiškai dirbti ir priimti sprendimus,
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje ir prisitaikyti prie pokyčių,
  • Galimybė dirbti lanksčiu, kintančiu grafiku,
  • Galimybė dirbti ofise, Kauno centre.

Kas tave išskirtų iš kitų kandidatų:

  • Patirtis administruojant socialinių tinklų paskyras / facebook grupes,
  • Klientų aptarnavimo patirtis,
  • Patirtis e-komercijoje,
  • Patirtis dirbant su drabužių kosmetikos prekių ženklais/prekėmis,
  • Gebėjimas naudotis Canva ar panašaus pobūdžio įrankiais.

Ką gausi pas mus:

  • Unikalią patirtį dirbant su JAV rinka,
  • Modernų ofisą Kauno centre
  • Draugišką komandą ir malonią atmosferą,
  • Galimybę augti organizacijos viduje,
  • Malonias smulkmenas ofise - kas dieną pasirūpinsime gėrimais ir užkandžiais, o kartą per mėnesį vaišinsime pietumis.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis svarstomas atsižvelgiant į kandidato kompetencijas ir patirtį. Jeigu gali pasiūlyti tai, ko ieškome ar dar daugiau - nekantraujame su tavimi susipažinti!

MB “Talent Solutions” are hiring new team member for Shipzee project. Shipzee is a US based online startup offering users a platform that makes shopping from US online stores fast and effortless. Our company is driven by open-minded people who implement new ideas to maximize growth.
informacija apie MB „Talentų sprendimai“
2264 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1545 €
25% uždirba 1545-2254 €
25% uždirba 2254-2631 €
25% uždirba nuo 2631 €