PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

1800-4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Ainava, UAB

Apie mus:

Ainava UAB – patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas verslui teikianti įmonė. Esame savo srities profesionalai, veiklos patirtį ir žinias kaupiame jau daugiau kai 27 metus.
Paslaugas teikiame dideliuose ir mažesniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kt.
Daugiau apie mus: ainava.lt/

Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVĄ (-Ę), turintį/turinčią sėkmingos patirties B2B paslaugų pardavimo srityje, siekiantį/siekiančią karjeros (pozicija su perspektyva augti iki Pardavimų komandos vadovo (-ės)).

Darbo pobūdis/Prisijungus prie įmonės Jūs:

  • Vykdysite naujų klientų paiešką B2B segmente;
  • Pristatysite mūsų siūlomas paslaugas, prekes potencialiems klientams;
  • Ruošite ir teiksite komercinius pasiūlymus, paslaugų teikimo sutartis;
  • Vesite derybas, aktyviai bendrausite su įmonės klientais ir partneriais, plėtosite verslo ryšius, didinsite pardavimų apimtis;
  • Glaudžiai bendradarbiausite su Klientų aptarnavimo ir Kokybės padaliniais, ieškant optimaliausio sprendimo nestandartiniams klausimams ir užduotims;
  • Idėjomis ir pasiūlymais prisidėsite prie savo ir komandos veiklos gerinimo.

Reikalavimai/Tikimės, kad Jūs:

  • Turite ne mažiau kaip 5 (penkerius) metus darbo patirties paslaugų pardavimų srityje ir savo pasiekimus galite pagrįsti skaičiais ir pavyzdžiais;
  • Aktyviai domitės pardavimų sritimi, esate orientuotas(-a) į rezultatą;
  • Pasižymite puikiais komunikaciniais gebėjimais, efektyviai valdote stresines, konfliktines situacijas;
  • Turite patirties dirbant su pardavimų/projektų valdymo sistemomis;
  • Turite vairuotojo pažymėjimą (B kategorija);
  • Puikiai kalbate ir rašote lietuvių kalba (kitos kalbos – privalumas).

Jums siūlome:

  • Darbą su patyrusia, profesionalia pardavimų komanda;
  • Darbo užmokestį nuo 1800 Eur iki 4500 Eur – priklausomai nuo turimos darbo patirties, kompetencijų (sumos nurodytos neatskaičius mokesčių);
  • Nuo individualių ir komandos darbo rezultatų priklausančias premijas – mėnesines, ketvirtines, metines;
  • Įmonės automobilį;
  • Įmonės renginius ir kitas vidines iniciatyvas.

Atlyginimas

1800-4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Ainava, UAB

Ainava UAB – patikimas ilgalaikis partneris verslo erdvės švarai.

Patalpų valymo ir teritorijos priežiūros versle sukaupėme jau daugiau kaip 27 metų patirtį. Teikdami kokybiškas, profesionalias ir operatyviai atliekamas paslaugas galime pasirūpinti visais Kliento poreikiais, susijusiais su švara.

Kiekvieną Klientą vertiname individualiai – nusprendžiame ir pasiūlome racionalius valymo sprendimus, kurie taupo laiką bei pinigus.
See all ads of this company (6)
informacija apie Ainava, UAB
963 €
Vid. atlyginimas bruto
1259
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 521 €
25% uždirba 521-888 €
25% uždirba 888-1072 €
25% uždirba nuo 1072 €