UAB „Automation Supply“

Pardavimų specialistas (Ebay, Amazon)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Širvintos - UAB „Automation Supply“

Darbo pobūdis

Esame UAB "Automation Supply" - sparčiai auganti, moderni įmonė, veiklą vystome tarptautinėje rinkoje bei sėkmingai prekiaujame eBay ir Amazon el. prekybos platformose. Dirbame su žinomiausiais gamintojais: ABB, Siemens, Phoenix Contact, Rockwell Automation (Allen Bradley), Weidmuller, Schneider electric, Wago, Finder ir kt. Šiuo metu ieškome Amazon ir eBay pardavimų specialisto

Darbe Jūs:
Dirbsite su jau gerai žinomais prekių ženklais rinkoje;
Užsiimsite prekybos sistemų (eBay, Amazon) administravimu:
Užsakymų apdorojimas mūsų apskaitos programoje;
Klientų aptarnavimas ir konsultavimas;
Iškilusių problemų sprendimas;
Amazon FBA siuntų organizavimas;
Pardavimų strategijų kūrimas ir tobulinimas bei kainų peržiūra;
Reikiamos dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

Puikios anglų kalbos žinios, tiek raštu, tiek žodžiu;
Privaloma pardavimų, administracinio arba panašaus darbo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Patirtis su Amazon ir eBay, ar kitomis el.parduotuvės, platformomis būtų didelis privalumas;
Ieškome aktyvaus, atidaus, pasižyminčio loginiu mąstymu bei orientacija į rezultatą naujo kolegos ar kolegės gebančio dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Visus apmokymus, reikalingus sėkmingai darbų pradžiai ir palaikymą darbo metu;
Galimybę inicijuoti pokyčius ir realizuoti savo idėjas;
Sutvarkytą ir puikiai veikiantį darbo procesą, kurį nuolat tobuliname ir automatizuojame;
Darbą naujame ir moderniame ofise pilnu etatu su galimybe dirbti nuotoliniu būdu po bandomojo laikotarpio (3 mėn.).

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB "Automation Supply" - sparčiai auganti ir moderni įmonė Vilniuje siūlanti įsigyti aukštos kokybės, gerai pasaulyje žinomų gamintojų elektros prekių produktus. Siūlome kompleksinius sprendimus tiek pramonės, verslo, tiek privatiems sektoriams visame pasaulyje.
informacija apie UAB „Automation Supply“
2770 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.