PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė) VOKIETIJOS RINKAI

3305-4132 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose, Vilnius - UAB „Retiva“

Pareigos:

Atkreiptinas kandidatų dėmesys - biuras - Šiauliuose!
Таčiau tai tik - privalumas, galimas lankstus darbo grafikas, ir kelionės į biurą metu - atokvėpis nuo darbinės aplinkos :) .
Atvykimų į biurą grafiką derinsime susitikimo metu.

Jūsų veika/pareigos/atsakomybės:
  • Laikino įdarbinimo veiklos Vokietijoje planavimas, organizavimas, valdymas ir kontrolė. Veiklos tęstinumo užtikrinimas;
  • Veiklos plėtros strategijos kūrimas ir įgyvendinimas siekiant geriausių rezultatų;
  • Komandos formavimas, planavimas, ugdymas ir motyvavimas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška ir derybų vedimas su key klientais;
  • Nuolatinė rinkos ir konkurencinės aplinkos analizė;
  • Įmonės reklama ir įvaizdžio formavimas;
  • Veiklos rezultatų analizė, ataskaitų teikimas.

Reikalavimai:

Aktyvių pardavimų patirtis ne mažiau nei 1 metai (patirtis B2B pardavimuose privalumas);
Eksporto patirtis ne mažiau nei 1 metai;
Geros vokiečių kalbos žinios (kitų kalbų mokėjimas privalumas);
Darbštumas, atsakingumas ir komunikabilumas;
Kompiuterinis raštingumas (patirtis su CRM privalumas);
Galėjimas vykti į komandiruotes;
B kategorija.

Įmonė siūlo:
Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą, kuris augs kartu su Jūsų patirtimi ir įdedamu indėliu;
Įmonėje taikomą motyvacinę sistemą - "naudų krepšelį";
Darbo automobilį su degalų kompensacija;
Pilnai apmokamas komandiruotes;
Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
Lankstų darbo grafiką;
Stabilų darbą šiuolaikiškoje įmonėje ir motyvuojančias darbo sąlygas;
Saviraišką;
Perspektyvas tobulėti, kelti kvalifikaciją (mokymai).

Jums siūlome:

Biuras

Nemokami užkandžiai

Atlyginimas

3305-4132 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Retiva“

Esame darbuotojų nuomos įmonė, kuri specializuojasi laikinojo įdarbinimo srityje Lietuvoje ir Užsienyje. Mes nuolat tobulėjame – analizuojame rinką ir konkurentus, kas leidžia efektyviai teikti darbuotojų nuomos paslaugas, priimant kokybiškus ir greitus sprendimus. Mūsų darbas yra suprasti darbdavių ir darbo ieškančių asmenų poreikius, kad būtų suderintos geriausios kompetencijos.
See all ads of this company (2)