UAB „Aukštaitijos bravorai“

PARDAVIMŲ VADOVAS

1400-1500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Aukštaitijos bravorai“

Darbo pobūdis

Pardavimų strategijos kūrimas ir vystymas.
Pardavimų tikslų sudarymas ir įgyvendinimas.
Prekių pardavimų kanalų plėtra.
Strateginių klientų ir partnerių vystymas.
Stebėti ir analizuoti rinką, pateikti įžvalgas, siūlymus.
Ruošti marketingo, aktyvacijų planus ir juos pristatyti, vykdyti,
kontroliuoti glaudžiai bendradarbiaujant su pardavimų komanda.
Inicijuoti, kurti ir pristatyti rinkoms naujus produktus.
Formuoti asortimentą ir kainodarą.
Su agentūrų pagalba kurti produktus, jų komunikaciją bei pardavimų
priemones.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga 2-3 metų pardavimų vadovo patirtis.
(patirtis alkoholinių gėrimų srityje – privalumas).
Aukštasis išsilavinimas (pageidautina rinkodaros/marketingo srityje).
Puikūs projektų valdymo įgūdžiai.
Geros anglų kalbos žinios.
Komunikabilumas, analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą.
Vairuotojo pažymėjimas (B kat.).

Siūlome

Nuo rezultatų priklausančius priedus.
Kompetencijų plėtimo galimybes (mokymai, konferencijos, parodos).
Pasitikėjimą bei laisvę veikti.
Komandą, kuri yra pasiruošusi padėti įveikti kasdieninius iššūkius bei kartu džiaugtis pergalėmis.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1400-1500 €/mėn. į rankas
priedai nuo rezultatų

Alaus gamyba
informacija apie UAB „Aukštaitijos bravorai“
1745 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1247 €
25% uždirba 1247-1615 €
25% uždirba 1615-1874 €
25% uždirba nuo 1874 €