Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vilpros pramonė“

Pardavimų vadovas

4000-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Vilpros pramonė“

Darbo pobūdis

Jei Tau patinka kelionės, bendravimas su skirtingų kultūrų žmonėmis, moki spręsti problemas ir priimti sprendimus čia ir dabar bei siekti užsibrėžtų tikslų – kviečiame Tave į pokalbį dėl pardavimų vadovo pozicijos Vilpros pramonėje. Mūsų tikslas – augimas. Per pastaruosius metus stipriai didiname pardavimus ir tikimės, kad Tu prisidėsi prie dar didesnių tikslų siekimo.
Šioje pozicijoje būsi atsakingas už komandos ugdymą, motyvavimą bei pardavimo rezultatų pasiekimą, o taip pat:
  • Pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Pardavimų vystymas užsienio rinkose: pardavimų esamose rinkose palaikymas bei plėtra, naujų rinkų paieška, bendradarbiavimo plėtojimas ir palaikymas;
  • Vadovavimas pardavimo komandai;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybos, sutarčių sudarymas;
  • Pardavimo proceso organizavimas ir kontrolė, rezultatų analizė;
  • Konkurentų analizė;
  • Dalyvavimas tarptautinėse parodose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bakalauro arba magistro laipsnio tiksliųjų arba vadybos mokslų srityje;
  • Patirties B2B pardavimuose užsienio rinkose, kadangi į Jūsų pareigas įeis naujų klientų paieška užsienio rinkose bei esamų klientų aptarnavimas (prekių bei paslaugų pardavimas);
  • Aktyvaus, motyvuoto, nebijančio iššūkių, pasiruošusio siekti ambicingų tikslų darbuotojo;
  • Labai gerų anglų kalbos žinių, vokiečių ir kitos kalbos – privalumas.

Įmonė siūlo

  • Puikias darbo sąlygas modernioje, pažangioje įmonėje;
  • Konkurencingą atlyginimą bei įvairius skatinimo priedus;
  • Dinamišką, daug kelionių reikalaujantį darbą;
  • Galimybę aplankyti bei dalyvauti didžiausiose Europoje parodose;
  • Darbą draugiškame, kūrybiškame kolektyve.

Atlyginimas

4000-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
priklausomai nuo darbo patirties ir turimų gebėjimų.
Priedai priklausomai nuo pasiektų rezultatų.

UAB "Vilpros pramonė“ 1998 m. pradėjo gaminti dūmtraukius. 2005 m. sertifikavo gamybą ir gaminamas dūmtraukių sistemas pagal darniuosius Europos standartus, taikomus metaliniams dūmtraukiams. Gamykloje nuolat diegiamos naujausios technologijos, ypač didelis dėmesys skiriamas produktų kokybei.

UAB "Vilpros pramonė" yra dinamiška, atvira, atsakinga ir patikima įmonė, taikanti novatoriškas aptarnavimo koncepcijas, teikianti didelę prekių įvairovę ir tokiu būdu sudaranti galimybę klientams priimti geriausius sprendimus. Gaminama produkcija apdovanota ne vienu Lietuvos pramonininkų konfederacijos medaliu.

Siekdama verslo sėkmės įmonė taip pat siekia būti ir neatskiriama visuomenės dalis – kurti ir palaikyti gerus santykius su darbuotojais, klientais, tiekėjais, verslo partneriais, konkurentais, valdžios institucijomis ir žiniasklaidos atstovais.
informacija apie UAB „Vilpros pramonė“
2209 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1518 €
25% uždirba 1518-2225 €
25% uždirba 2225-2497 €
25% uždirba nuo 2497 €