Pardavimų vadovas

Nuo 3400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „MDS Terasos“

Darbo pobūdis

  • Norim, kad išmanytumėte/turėtumėte patirties Lyderystėje ar vadovavime komandai. Mokėtumėte įgalinti žmones veikti kartu su įmonės vizija ir tikslais;
  • Išmanytumėte verslo ir pardavimo procesus;
  • Suprastumėte gero aptarnavimo vertę.

Jūsų atsakomybės:

  • Atsakomybė už pardavimo komandos rezultatus ir "charakterius";
  • Pardavimų "daily" procesų valdymas;
  • Aptarnavimo kokybės kėlimas ir kontrolė;
  • Pardavimo strategijos kūrimas.

Jūsų iššūkiai:

  • Atliktų ir pradėtų darbų su pardavimų komanda tęstinumas, užtvirtinimas;
  • Sukurti pardavimo komandos motyvaciją dirbant skirtingo sezoniškumo aplinkybėmis. Farming season. Hunting season;
  • Sukurti vidinių mokymų platformą;
  • Atverti eksporto rinkas.

Apie mus

"MDS Terasos" - ambicinga įmonė su draugišku kolektyvu. Verslas - terasinių medžiagų tiekimas, komplektavimas, pagalba įsirengiant terasas, stiprių ženklų atstovavimas, produktų projektavimas. Turim ir lokalią, ir globalią vizijas. Įmonė auga ir vystosi, o visa kita pažadai. Svarbu, kad Jums rūpėtų ir būtų noro. Noras yra viso ko variklis.

Misija - padėti įsirengti terasą neįtikėtinai lengvai.

Atlyginimas - nuo 3400 eurų. Galutinis atlyginimo pasiūlymas priklausys nuo patirties ir kompetencijų. Priedai.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. Garantuojame konfidencialumą.

Daugiau apie mus www.mdsterasos.lt

Reikalavimai

Vadovavimo patirtis;
Vadovavimas pardavimų komandai.

Atlyginimas

Nuo 3400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „MDS Terasos“

Terasų profesionalai - produktų ir medžiagų terasoms tiekimas. Distribucija. Mūsų klientai tiek šeimų ūkiai, tiek meistrai, tiek įmonės parduodančios statybines medžiagas.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „MDS Terasos“
3480 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.