UAB „Metalo jungtys“

Pardavimų vadybininkas B2B

1700-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Metalo jungtys“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:

Kursite ir puoselėsite santykius su esamais didmeniniais klientais, užtikrindami jų pasitenkinimą ir operatyviai spręsdami įvairias iškilusias problemas.
Efektyviai priimsite ir peržiūrėsite gaunamus užsakymus iš klientų, užtikrinant tikslumą ir išsamumą.
Ieškosi naujų potencialių klientų (vykdysi paiešką tiek per paieškos kanalus, tiek aktyviais skambučiais).
Derybos su potencialiais ar esamais klientais.
Specialių pasiūlymų rengimas ir idėjų generavimas, siekiant padidinti pardavimus.
Glaudžiai bendradarbiauti su logistikos partneriais ir kolegomis, siekiant užtikrinti savalaikį ir tikslų didmeninių užsakymų išsiuntimą ir pristatymą klientui.

Reikalavimai darbuotojui

Pareigybei reikalingos savybės:

Tikslumas ir dėmesys detalėms.
Puikūs bendravimo įgūdžiai.
Puikus anglų kalbos mokėjimas, papildomos užsienio kalbos - labai didelis privalumas.
Efektyvus darbo eigos valdymas ir laiko planavimas.
Komunikabilumas, bendradarbiavimas komandoje.

Atlyginimas

1700-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Shop4top - elektroninės ir didmeninės prekybos įmonė, dirbanti su Ebay, Amazon ir kitomis internetinės prekybos platformomis. Sėkmingai dirbame jau 7 metus, o mūsų prekėmis džiaugiasi klientai daugelyje pasaulio šalių!
informacija apie UAB „Metalo jungtys“
2138 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2023 m.