UAB „MedicPartners“

Pardavimų vadybininkas (-ė) / Administratorius (-ė)

1100-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „MedicPartners“

Darbo pobūdis

  • Naujo produkto odontologijos rinkoje sklandus įvedimas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas (B2C ir B2B);
  • "Šalti" skambučiai;
  • Tiesioginis bendravimas su klientais, produkto pristatymas;
  • Klientų konsultavimas su produktu susijusiais klausimais;
  • Komercinių pasiūlymų, sutarčių rengimas;
  • Pardavimų proceso organizavimas, koordinavimas;
  • Klientų atsiskaitymų kontrolė;

Papildoma pagalba direktoriui:
  • Lankant klinikų padalinius Klaipėdoje, Šiauliuose, Mažeikiuose;
  • Komunikacijos idėjų generavimo, derinimo ir pateikimo klausimais;
  • Raštvedybos klausimais;
  • Kitais organizaciniais ir administraciniais klausimais;

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu TU:
  • Turi sėkmingą bent 1-erių metų darbo patirtį aktyvių pardavimų srityje;
  • Turi puikius bendravimo ir derybinius įgūdžius;
  • Esi ambicinga asmenybė ir sieki užsibrėžtų tikslų;
  • Vadovaujiesi taisykle, kad vienas pasakytas NE = TAIP rytoj;
  • Gebi aiškiai ir struktūruotai komunikuoti;
  • Domiesi odontologija;
  • Atsakomybės jausmas nėra svetimas;
  • Turi polėkį ir Tavo akys dega;
  • Žinai ir moki anglų arba rusų kalbą;
  • Pažįsti kompiuterį ir moki naudotis jo siūlomomis programomis;

Greičiausiai - mums pakeliui ir mums būtinai reikia susitikti!

SIŪLOME:

  • Nedidelį, draugišką kolektyvą;
  • Darbą jaukioje odontologijos klinikoje;
  • Darbui reikiamas priemones;
  • Visas socialines garantijas;
  • Jaukius pokalbius prie kavos puodelio (ne per dažnus :) )

Atlyginimas

1100-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis - derybų klausimas;
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato turimų kompetencijų ir darbo rezultatų;
Mokama fiksuota darbo užmokesčio dalis ir priedai, priklausantys nuo rezultatų;

Šiaulių klinika - pirmoji pradėjo siūlyti naują produktą odontologijoje - draudimo paketus.

„Miesto implantologijos klinikos“ – tai modernios gydymo įstaigos, įsikūrusios visoje Lietuvoje. Pacientų patogumui jose siūlomos visos profilaktinės, gydomosios ir estetinės odontologijos paslaugos.

Klinikose teikiamos išsamios gydytojų odontologų konsultacijos, atliekama profesionali burnos higiena, terapinis ir chirurginis dantų gydymas, dantų šaknų kanalų gydymas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas, atkūrimas laminatėmis, balinimas, implantavimas ir protezavimas. Ypatingą dėmesį skiriame pacientų komfortui ir gydymo kokybei. Pasitelkę modernią įrangą ir pažangias skaitmenines technologijas, savo pacientams siūlome greitą, ypatingai tikslią diagnostiką ir sklandų gydymą be skausmo ir nemalonių pojūčių.
informacija apie UAB „MedicPartners“
1633 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.